Lobles

O obchodu Lobles

Pokud byste se podívali na e-shop Lobles, mohou vás zaujmout produkty, které se řadí mezi moderní produkty pro domácnost. Jestliže si zakládáte na moderním vybavení, můžete se podívat i na e-shop Lobles, v němž nabízí Lobles NANO izolepu, Lobles NANO houbičky a také dřevěné 3D puzzle. Velikou výhodou například NANO izolepy od Lobles je to, že drží mnohem lépe než klasické izolepy. Navíc je tato izolepa oboustranná, což nebývá pravidlem. 

Obrázek

Doprava a platba

V případě, že si nakoupíte na e-shopu Lobles a budete chtít zásilku doručit k vám domů, balíček vám doručí přepravní společnost, se kterou Lobles spolupracuje. 

Doprava v obchodě Lobles 

Zásilku od e-shopu Lobles vám doručí přepravní společnost DPD. Abyste získali dopravu zdarma od Lobles, je potřeba v tomto obchodě nakoupit za jakoukoliv částku, protože doprava od Lobles je po celé České republice zdarma

Platební metody v Lobles

Stejně jako v případě dopravy, Lobles nabízí velkou škálu způsobů platby.

Platební metoda 1

Pokud nechcete peníze posílat přes internetové bankovnictví nebo online, vyberte si platbu na dobírku. V momentě, kdy si zboží budete přebírat osobně nebo vám jej kurýr doručí, zaplatíte při přebírání balíčku hotově nebo kartou.

Platební metoda 2

Online platba se stala v posledních letech velmi oblíbená, protože stačí zadat údaje z vaší karty a máte zaplaceno. Vše je velmi jednoduché, a přitom velice rychlé. 

Při platbě na dobírku je potřeba počítat s poplatkem 49 Kč navíc.

Využijte slevové kupóny 

Díky Tipli můžete využívat slevové kupóny a ušetřit si peníze na další nákupy. Tipli.cz pro vás denně vyhledává nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které naleznete na jednom místě. Díky Tipli ušetříte čas i peníze.

Zákaznický servis

Jestliže máte jakýkoliv dotaz, který se týká e-shopu Lobles, dopravy, objednávky nebo čehokoliv jiného, můžete se obrátit na zákaznický servis Lobles. Nejrychlejší volbou je zavolat na telefonní číslo +420 222 225 100. Pokud nechcete volat, můžete napsat na e-mail obchod@lobles.cz nebo vyplnit kontaktní formulář, který se nachází přímo na stránkách e-shopu Lobles. 

Pokud chcete být jako první informováni o novinkách, akcích nebo soutěžích, které e-shop Lobles může pořádat, můžete si nechat zasílat na e-mail novinky. Stačí vyplnit kolonku, pro odběr novinek, která se nachází v levém dolním rohu na oficiálních stránkách e-shopu Lobles. 

Obrázek

Dále můžete obchod Lobles sledovat na Instagramu nebo na Facebooku, kde naleznete hodně příspěvků ohledně jejich výrobků, akcích či novinkách.

Výhodné nakupování 

Při nakupování na Lobles může každý zákazník ušetřit část peněz. Stačí, když budete sledovat aktuální akce, díky nimž můžete získat slevový kupón Lobles. V případě, že se rozhodnete v e-shopu nakoupit, máte možnost využít výhodné nabídky a mít nákup o něco levnější.

Nakupujte v obchodě Lobles přes cashback portál Tipli a díky tomu získáte určitou část peněz z nákupu zpět. 

Podobné produkty jako mají v tomto obchodě, zakoupíte i v zahraničí. Podívejte se například na obchod Lunzo, který je provozován na Slovensku.

Reklamace a vrácení zboží

Každý zákazník, který si na Lobles nakoupí jakýkoliv produkt, má nárok na jeho vrácení nebo reklamaci do 14 dnů od zakoupení. Ještě předtím, než zásilku odešlete zpět na adresu U Louky 485/1, 149 00 Praha – Újezd u Průhonic, informujte o tom e-shop buď telefonicky na čísle +420 222 225 100 nebo napište e-mail na adresu obchod@lobles.cz. S postupem reklamace / vrácení zboží vám pomohou na zákaznické lince. V případě, že budete odesílat zásilku zpět, nezapomeňte vyplnit formulář pro vrácení / reklamaci a také přibalit doklad o koupi.

Obchody, kde vás odměníme

O Lobles

Obchod Lobles nabízí oboustranou gelovou nano izolepu, čistící nano houbičky a 3D dřevěné puzzle. LOBLES nano houbičky rychle zatočí s každou nečistotou v kuchyni a NANO izolepa drží lépe než klasické oboustranné izolepy. Na e-shopu Lobles naleznete moderní produkty, s nimiž si můžete vybavit domácnost. 

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Lobles.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se