Lékárna Matěj

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Lékárna Matěj slevové kupóny a slevy

Peníze zpět až 3,15 % na vše v obchodě Lékárna Matěj

Platí do 16.10.2021

 
   

Nakupujte často léky nebo výživové doplňky? Nebaví vás prodírat se davy lidí v obchodních centrech a čekat nekonečné fronty? Ve specializované...

O obchodu Lékárna Matěj

Nakupujte často léky nebo výživové doplňky? Nebaví vás prodírat se davy lidí v obchodních centrech a lékárnách, kde čekáte nekonečné fronty? Ve specializované prodejně Lékárna Matěj nakoupíte léky, doplňky stravy či zdravotnické potřeby on-line z pohodlí vašeho domova. A kromě širokého výběru léčiv a potravinových doplňků najdete v obchodě Lékárna Matěj také kvalitní kosmetiku či veterinární léčivé přípravky.

Lékárna Pod svatým Matějem je tradiční nezávislá lékárna v Praze 6 – Dejvicích, která se specializuje na individuální služby svým zákazníkům. Kromě toho však také provozuje e-shop, na kterém nakoupíte veškeré produkty z jejich nabídky on-line a z pohodlí vašeho domova. 

Zdravotnické pomůcky a roušky

V dnešní složité době je hygiena ještě mnohem potřebnější, než kdy dřív. V lékárně Matěj najdete skladem veškeré zdravotnické a hygienické pomůcky, mezi které patří roušky a ústenky, respirátory, hygienické rukavice či antibakteriální gely a prostředky pro desinfekci povrchů. 

Zákaznický servis Lékárna Matěj

Máte-li dotazy ohledně výběru vhodných produktů či k on-line nákupu v e-shopu Lékárna Matěj, můžete kontaktovat jejich zákaznický servis na telefonním čísle +420 233 331 781 nebo e-mailové adrese info@lekarna-matej.cz, kde vám ochotný personál poradí s nákupem na e-shopu nebo s vrácením zboží.

Lékárna Matěj obchod

Lékárna Matěj prodejna 

Prodejnu obchodu Lékárna Pod svatým Matějem naleznete v Praze - Dejvicích na adrese Zelená 1570/14A. Otevírací doba lékárny je pondělí - pátek od 8:00 do 16:00. 

Nakupujte ještě levněji díky Tipli.cz

Využívejte mimořádné akce v obchodě Lékárna Matěj. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Lékárna Matěj vás odměníme až 6 % z částky vašeho nákupu.

Lékárna Matěj slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kupón 100 Kč na české respirátory FFP2

31.03.2021 - Slevový kupón 100 Kč platí na české respirátory FFP2.

Slevový kupón na dárek zdarma

28.02.2021 - Dárek zdarma je možné získat při nákupu nad 200 Kč. Dárkem je antibakteriální a virusový gel.

Slevový kupón 40 Kč na paralen grip

28.02.2021 - Slevový kupón 40 Kč lze využít na paralen grip horký nápoj.

Slevový kupón 15 Kč na Lékárna Matěj

11.10.2020 - Slevový kupón 15 Kč je možné využít na vitamin D3 (doplněk stravy ve formě tablet) na e-shopu…

Slevový kupon 100 Kč

31.08.2020 - Využijte dodatečnou slevu 100 Kč na všechny ústenky a respirátory!

Obchody, kde vás také odměníme

Jak uplatnit slevové kupóny na Lékárna Matěj

Jak využít slevový kupon? Následujte několik jednoduchých kroků k získání slevy v obchodě Lékárna Matěj.

1. Vyberte slevový kupon

Nejprve si vyberte slevový kupon, který chcete při nákupu v e-shopu Lékárna Matěj uplatnit.

2. Zkopírujte slevový kód

Kliknutím na symbol „nůžek“ u slevového kódu zkopírujete slevový kupon Lékárna Matěj. Pro přechod do e-shopu obchodu klikněte na oranžové tlačítko „Použít kupon".

Lékárna Matěj slevový kupon

3. Zadejte slevový kód

Vyberte si zboží. Přejděte k objednávce v e-shopu Lékárna Matěj. Ve spodní části stránky najdete kolonku s nápisem „Slevový kód“, do které vložte zkopírovaný slevový kód. Následně potvrďte tlačítkem „Aktivovat“. Objednávku pak dokončete obvyklým způsobem - výběrem dopravy a platby.

Lékárna Matěj slevový kód

Proč využívat slevové kupóny na Tipli.cz?

Šetřit chce přeci každý! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Lékárna Matěj

Nakupujte často léky nebo výživové doplňky? Nebaví vás prodírat se davy lidí v obchodních centrech a čekat nekonečné fronty? Ve specializované prodejně Lékárna Matěj nakoupíte léky, doplňky stravy či zdravotnické potřeby on-line z pohodlí vašeho domova. A kromě širokého výběru léčiv, potravinových doplňků najdete v obchodě Lékárna Matěj také kvalitní kosmetiku či veterinární léčivé přípravky.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky
Peníze zpět z nákupu  3,15 %
Běžný sortiment 3,15 %
Akční sortiment 1,4 %
Zobrazit všechny nabídky ↓

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  3,15 % zpět z ceny nákupu v obchodě Lékárna Matěj?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.