LaRica

O obchodu LaRica

Chcete si vychutnat opravdovou kvalitu těch nejlepších doutníků? Nejste si jisti výběrem? Pak navštivte stránky gentlemensclub.cz. Doutníky tento obchod neprodává a ani takové ambice do budoucna nemá, jedinou činností webu je osvěta v doutníkové kultuře a recenzování doutníků.

Gentlemensclub.cz: Recenze doutníků LaRica

Gentlemens Club je v současné době virtuálním společenstvím redaktorů, nikoliv fyzickým klubem. Kromě osobních recenzí doutníků LaRica najdete v tomto obchodě také další recenze doutníků z Kanárských ostrovů, Bahamských doutníků, Dominikánských doutníků, Kubánských doutníků nebo Nikaragujských doutníků. Prohlédněte si také nejnovější letáky a nakupujte kvalitu za výhodné ceny.

Nikaragujské doutníky

Nikaragujské doutníky patří bezesporu mezi to nejlepší, co dnes svět prémiového kuřiva nabízí. Nikaragua má ideální podmínky pro pěstování tabákových rostlin, optimální klima a půdu bohatou na živiny, které tabáková rostlina potřebuje. Proto dnes produkuje Nikaragua jedny z nejlepších světových značek prémiových doutníků. Recenze na tyto doutníky také najdete na stránkách gentlemensclub.cz.

 • Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť Bevmarket.
 • Szukasz podobnego sklepu w Polsce? Możemy Ci polecić bdsklep.pl.

Obchody, kde vás odměníme

O LaRica

Rádi si u skleničky dobré whiskey zapálíte doutníček? Potrpíte si na kvalitu? Pak jsou tu pro vás doutníky LaRica, které pochází z Kanárských ostrovů. Jde o značku, která je dovážena českým prodejcem a jejíž doutníky jsou vyráběny nejen tradičním způsobem ručně, ale u menších velikostí i strojově.

LaRica v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod LaRica.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se