Kralux.cz

O obchodu Kralux.cz

Kralux je české sérum s rostlinnými výtažky a dalšími prospěšnými látkami pro mužské vlasy a vousy. Sérum Kralux je unikátní svým složením pro navrácení barvy vašim vlasům a vousům. Za vysokou účinností produktu stojí biomimetický peptid Greyverse™, který vykazuje nejlepší výsledky při obnově barvy vlasů. 

Jak Kralux funguje?

Fungování Kraluxu je založeno na skutečnosti, že ve většině případů je šedivění způsobeno působením oxidačního stresu a ztrátou melaninu v následku oslabení procesu melanogeneze. Korex obsahuje řadu látek, které přímo působí na buňky (melanocyty) ve vlasových koříncích, kde ovlivňují produkci melaninu a zároveň redukují oxidativní stres, čímž pomohou nejen zastavit šedivění, ale také postupně navrátit vlasům a vousům přirozenou barvu.

Obrázek

Účinné látky

Aktivní látka - Greyverse

Patentovaný biomimetický peptid Palmitoyl aktivuje MelanoCortin 1 Receptor, který zvyšuje melanogenezi a snižuje oxidativní stres v koříncích.

Aktivní látka Capixyl

Biomimetický peptid Acetyl a Biochanin A extraktrahovaný z Červeného jetele stimuluje regeneraci vlasů a vousů a zvyšuje počet aktivních folikul. Dále zlepšuje růstovou fázi, snižuje ztrátovou fázi (telogen) a snižuje mikrozáněty v koříncích.

Aktivní látka Tazman Peppe AF

Přírodní extrakt z bobulí Tasmánského horského pepře z jižní Austrálie zklidňuje pokožku a snižuje pocity svědění a pálení a navíc snižuje zarudnutí kůže způsobené vnějšími vlivy jako sluneční záření.

Používání séra Kralux

Kralux proniká přímo ke kořínkům a do okolí pokožky hlavy, z níž vyrůstají. Použití séra Kralux je naprosto jednoduché, pouze si ho vetřete do vlasů, vousů a ideálně se snažte vmasírovat ho do pokožky co vám ochlupení dovolí. Kralux se aplikuje jednou denně. Doporučuje se nanášet někdy večer, protože sérum potřebujete nechat hodinku v klidu působit. Poté sérum opláchněte vlažnou vodou. 

Platba a doprava 

Zboží Vám bude dopraveno Českou poštou, Zásilkovnou nebo PPL a poštovné máte ZDARMA.

Zaplatit můžete online platební kartou, bankovním převodem nebo na dobírku.

Kontakt 

V případě dotazů se můžete obrátit na zákaznický servis na telefonu: +420 592 750 306 nebo e-mailu:info@kralux.cz

Sledujte Kralux na Facebooku.

Obrázek

Obchody, kde vás odměníme

O Kralux.cz

České sérum Kralux s patentovanými látkami pomáhá bojovat proti vypadávání a šedivění vlasů i vousů. Sérum pro muže podporuje růst nových vlasů a také jim navrací jejich přirozenou barvu.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Kralux.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se