Obchody / Móda a obuv / Klenoty Star O Klenoty Star -

Klenoty Star

O obchodu Klenoty Star

Klenoty Star - prsteny pro každého

Klenotnictví Klenoty Star (bývalé Snubní prsteny) od roku 2008 vyrábí krásní snubní prsteny i zásnubní prsteny v mnoha velikostech, barvách, variantách a variacích kamenů. Přestože jsou prsteny krásné a výjimečné, jsou cenově dostupné. Můžete si vybrat ze 4 základních provedení, a to ze zlata, stříbra, platiny a oceli. Snubní a zásnubní prsteny nejsou to jediné, co Klenoty Star nabízí. Najdete tu i zářivé řetízky, náramky, náušnice a hodinky DOLICHE. Sortiment je široký a nabízí také například stylové nástěnné hodiny. Šperky můžete ozvláštnit gravírováním například monogramů, jména či data. Pokud si nevíte rady, zeptejte se na prodejně školeného personálů, který zodpoví veškeré Vaše dotazy ohledně šperků a jejich výroby. Prsteny i další šperky si můžete nechat vyrobit i na zakázku. Na prodejně můžete také využít služeb jako výkup zlata, oprava strojků a baterií hodinek. Všechny šperky jsou označeny puncovány pod dohledem Českého puncovního úřadu. Pokud kupujete šperk s diamanty, obdržíte k němu i náležitou certifikaci o velikosti a kvalitě kamene.

klenoty star snubni prsteny

Platba

Za Vámi objednané zboží musí byt nejpozději do 14 dnů od objednání zaplacena záloha ve výší 30 % na bankovní účet. U objednávky musí být také uvedena velikost, která lze v případě potřeby až o 2 velikosti zvětšit či zmenšit.

Kontakty

Klenoty Star sídlí na adrese Klatovská 1818/18, 301 00 Plzeň. V případě jakýchkoliv dotazů se obraťte na telefonní číslo +420 608 426 520 nebo na email klenotystar@gmail.com. Pro více informací můžete navštívit:

klenoty star snubni prsteny

Reklamace

Zakoupené zboží je možno reklamovat do 14 dnů bez udání důvodu. Reklamační řád se ovšem nevztahuje na šperky vyrobené na zakázku. Pokud je šperk poškozený (poškrábaný, odřený nebo jinak deformovaný) bude Vám provedena oprava šperku za předem dohodnutou cenu. Pokud je šperk poškozen nevratně a nenapravitelně Klenoty Star se s Vámi domluví na postupu reklamace individuálně. Zboží určené k reklamaci je třeba zaslat na adresu Klatovská 1818/18, 301 00 Plzeň spolu s dodacím listem, popisem závady, dokladem o zaplacení a certifikaci o ověření kamenů. Klenoty Star Vás následně kontaktují o průběhu reklamace.

 • Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť Najzlato.sk.
 • W podobnym sklepie możesz kupować również w Polsce, zapoznaj się z TOUS.

Více v sekci Šperky | Módní doplňky | Móda | Hodinky

Klenoty Star slevové kódy, které jste zmeškali

Výjimečné šperky na zakázku na Klenoty Star

21.01.2021

Obchody, kde vás odměníme

O Klenoty Star

Opravdu krásné a výjimečné snubní prsteny a šperky. Najděte ten pravý prsten pro tu pravou nebo jí udělejte radost k výročí výjimečnými náušnicemi nebo zářivým řetízkem, náramkem či hodinkami. Klenoty Star je kvalitní klenotnictví, kde si vybere každý. Pokud chcete něco opravdu speciálního, můžete si nechat vyrobit šperky na zakázku.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Klenoty Star.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se