Pro obchod Kaufland právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevy z obchodů Zelený obchod nebo Hanojushop.cz.

Doprava ZDARMA nad 1 699 Kč na Zelený obchod

+ 6 % zpět z nákupu

Využijte nyní nabídky dopravy ZDARMA při nákupu nad 1 699 Kč! více

Doprava zdarma nad 1 400 Kč na Hanojushop.cz

 

Při nákupu na Hanojushop.cz lze ušetřit i díky tomu, že na tomto e-shopu právě probíhá doprava zdarma. Dopravu zdarma získáte při objednávce v… více

O obchodu Kaufland

Sháníte kvalitní, ale levné potraviny? Ať už hledáte čerstvé ovoce, kvalitní uzeniny nebo křupavé pečivo, v Kauflandu si rozhodně vyberete, a ještě za své nákupy nemusíte utratit majlant. V hypermarketech Kaufland naleznete také široký výběr produktů nepotravinového sortimentu.

Kaufland leták: Každý týden nové slevy

Na jaké speciální Kaufland akce se můžete ve čtvrtek těšit? Každý týden má obchod Kaufland maso, ovoce, zeleninu, mléko, jogurty, sýry, pivo, máslo a spoustu dalšího za super sníženou cenu. Nezapomeňte sledovat nejnovější Kaufland leták, ve kterém se dozvíte, jaké akční nabídky by vám rozhodně neměly utéct.

Kaufland rozesílá letáky pravidelně jedenkrát týdně do schránek všude, kde má prodejny a jejich platnost je většinou od čtvrtka do další středy. Pro každou prodejnu jsou letáky speciálně upraveny. Omrkněte letáky hypermarketů a supermarketů a zjistěte, kde koupíte čerstvé potraviny nejvýhodněji.

TIP: Nevíte, jaký dárek pro své blízké? Kupte jim dárkovou poukázku na nákup v Kauflandu. 

Kaufland mimořádná nabídka

Hrajte s Kauflandem každý týden o parádní ceny! Kaufland postupně připravuje stále nové soutěže a to znamená, že na vás čekají krásné a hodnotné dárečky. Zapojte se do některé ze soutěží a hrajte například o hodnotné poukázky na nákup v Kauflandu. Hodně štěstí při soutěžení!

Kaufland prodejny 

A kde Kaufland prodejny najdete? Po celé ČR najdete bezmála 150 prodejen. Mezi první otevřené prodejny patří mimopražské obchody v Pardubicích, Děčíně, Jihlavě a daších. První pražská prodejna byla otevřena v Praze- Michli. 

Ve většině obchodních domů Kaufland naleznete také další obchody a služby, mezi které patří například pekařství, květinářství či lékárny, nejčastěji pak lékárnu Dr. Max

Prodejna Kaufland

Kaufland pro zákazníky

Jak má otevřeno vaše oblíbená prodejna a co je právě v akci? Zavítejte na stránky Kaufland.cz, kde najdete přehledně všechny prodejny a jejich otevírací doby i akční nabídky. Máte dotaz, přání nebo připomínku? Na telefonním čísle 800 165 894 je k dispozici zákaznické oddělení, a to každý všední den v době od 8 do 20 hodin. Kaufland je také online na Facebooku, Instagramu a Youtube. 

Kaufland mobilní aplikace 

Díky mobilní aplikaci Kaufland vám neunikne žádná sleva. Stahovat můžete v Google Play a App Store. V aplikaci vidíte všechny akce, můžete se inspirovat Kaufland recepty, vytvářet nákupní lístek a vyhledávat nejbližší prodejny. 

Ve stejném obchodě můžete nakupovat i na Slovensku Kaufland.sk a v Polsku Kaufland.pl

Podobné obchody

O Kaufland

Obchodní značka řetězce Kaufland je známá tím, že dokáže cenu stlačit až na dřeň, díky čemuž můžete využít opravdu skvělých nabídek. Pokud chcete nakupovat ještě výhodněji, tak vybírejte výrobky jejich privátní značky K-Classic, které se kromě skvělých cen mohou pochlubit i mimořádnou kvalitou. Hypermarkety Kaufland naleznete ve všech větších městech, celkem jich je více než 125 a stále vznikají nové.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Kaufland.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.