IVRose

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

IVRose slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 6 % na vše v obchodě IVRose

Platí do 24.09.2021

 
   

Sháníte nové stylové kousky, které by rozzářily vaši šatní skříň? Okoukané oblečení v českých e-shopech s konfekcí už vás nebaví? Pak vám...

O obchodu IVRose

Sháníte nové stylové kousky, které by rozzářily vaši šatní skříň? Okoukané oblečení v českých e-shopech s konfekcí už vás nebaví? Pak vám přinášíme řešení! Zahraniční internetový obchod IVRose nabízí kvalitní a originální dámskou módu. Vybírat můžete z bohaté nabídky stylového oblečení a módních doplňků, které jen tak na někom jiném neuvidíte. Buďte ve svém novém outfitu z IVRose hvězdou všedního dne i nočních večírků.

Stylová dámská móda pro každou příležitost

Připravte svůj šatník na každou situaci. V e-shopu IVRose najdete outfit pro každou příležitost, ať už vás čeká důležitá pracovní schůzka, výlet do přírody či noční párty u bazénu, na IVRose seženete ty pravé šaty či kalhoty pro jakoukoli příležitost.

Zahraniční e-shop IVRose vás překvapí bohatou nabídkou nejrůznější stylové dámské módy, ve které nabízí neokoukané a originální oblečení pro různé příležitosti. Samozřejmostí nabídky obchodu IVRose je také nepřeberné množství módních doplňků, obuvi, spodního prádla či plavek.

IVRose móda

Způsob platby

V internetovém obchodě IVRose si můžete vybrat hned z několika možností úhrady vaší objednávky:

 • PayPal platební server
 • PayPal Credit
 • On-line platební kartou

Inspirujte se novinkami ze světa módy 

Internetový obchod IVRose pravidelně aktualizuje své profily na sociálních sítích, kam sdílí novinky ze světa módy a přidává nejnovější kousky z jejich e-shopu. 

Sledujte obchod IVRose na Instagramu nebo na Facebooku a inspirujte svůj šatník novými módními trendy. 

IVRose dámská móda

Nakupujte ještě levněji díky Tipli.cz

Využívejte mimořádné akce v obchodě IVRose a nakupujte ještě levněji. Způsobem, jak ještě více ušetřit při on-line nakupování, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě IVRose vás odměníme 5 % z částky vašeho nákupu.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O IVRose

Sháníte nové stylové kousky, které by rozzářily vaši šatní skříň? Okoukané oblečení v českých e-shopech s konfekcí už vás nebaví? Pak vám přinášíme řešení! Zahraniční internetový obchod IVRose nabízí kvalitní a originální dámskou módu. Vybírat můžete z bohaté nabídky stylového oblečení a módních doplňků, které jen tak na někom jiném neuvidíte. Buďte ve svém novém outfitu z IVRose hvězdou všedního dne i nočních večírků. 

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 6 % zpět z ceny nákupu v obchodě IVRose?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.