InPage

O obchodu InPage

Potřebujete pro svou firmu vytvořit webové stránky? Jde o jeden z komunikačních kanálů, který je pro firmu a její působení důležitý. Skrz webové stránky si vás najdou potenciální zákazníci a zjistí, jak pracujete, co vše nabízíte a spoustu dalšího. Snáze se s vámi zkontaktují. InPage vám s webovými stránkami pomůže.

Webovky na míru

Redakční systém InPage přináší jednoduché řešení, jak spravovat své webové stránky. Neholdujete IT oblasti a výroba webových stránek je španělskou vesnicí? Nevadí, firma vám na míru zhotoví webové stránky s doménou zdarma. K dispozici jsou šablony, které si v klidu projdete a vyberete takovou, která se vám líbí.

Poté už stačí přidat pár základních údajů, které jsou pro každé stránky potřeba, a web je možné spustit. Celým systémem vás InPage provede a poradí, když si nebudete vědět rady. V ceně získáte vlastní doménu, e-mailovou adresu, jednoduchý e-shop a zabezpečení webu, takže vašemu podnikání už nic nestojí v cestě!

Obrázek

Proč InPage?

InPage nabízí rychlé a snadné zpracování, moderní design, který oceníte. Také přináší uživatelskou jednoduchost, což je mnohdy klíčem k nákupu či setrvání uživatelů a potenciálních zákazníků. Vše je přehledně a česky. K dispozici je také blog, který vám přinese spoustu zajímavých informací a tipů ze světa webových stránek.

Kontakty

Potřebujete-li se na cokoliv zeptat, pak se obraťte na telefonní čísla +420 730 800 055 a +420 511 150 120 nebo e-mailovou adresu info@inpage.cz.

 • Podobné služby nabízí také slovenské Webdone.sk.
 • Podobné služby nabízí také polské Dhosting.pl.

Obchody, kde vás odměníme

O InPage

Webové stránky jsou důležitou součástí snad každé firmy nebo společnosti. Právě zde se dozvíte základní informace, ceníky, kontakty nebo také nabídku služeb a produktů. InPage přináší pro své klienty tvorbu webových stránek snadno a rychle.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod InPage.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se