Obchody / Služby / Hypoteční banka O Hypoteční banka -

Hypoteční banka

O obchodu Hypoteční banka

Hypoteční banka & její historie

Banka vznikla roku 1991 pod názvem Agrobanka v Hradci Králové, akciová společnost. Ovšem rok poté, 1992, změnila název na Regiobanka, akciová společnost. Původně působila jako univerzální a regionální obchodní banka. Roku 1994 opět došlo ke změně názvu na Českomoravská hypoteční banka, akciová společnost. Další úprava názvu, tentokrát spíše kosmetického rázu, na Českomoravská hypoteční banka, a.s. proběhla roku 1998. V červnu roku 2000 se majoritním vlastníkem stala ČSOB, a od roku 2009 je jediným akcionářem banky.

Hypoteční banka hypotéka

Hypoteční banka je specializovaná banka na hypoteční úvěry. Nabídka hypoték je rozmanitá, takže si klient vybere tu, která mu nevíce vyhovuje. Mezi známé hypotéky patří například hypotéka na byt/dům, americká hypotéka nebo hypotéka na pozemek. Úrok banka poskytuje od 3,19 %, splatnost po dobu 5 až 30 let s možností fixace od 1 do 30 let. Možnost provést mimořádnou splátku na portfoliu banky nechybí. Pro vyřízení hypotéky je potřeba doložení příjmů všech žadatelů a kupní smlouva nemovitosti.

Hypoteční banka pobočky

Pobočky Hypoteční Banky jsou ve všech krajích České republiky. Na pobočkách jsou specialisté, kteří zákazníkům poradí s produkty a postupem. Zákazník má možnost domluvit si schůzku na vyřízení hypotéky, či jakékoliv jiné finanční služby, které pobočky poskytují, a ušetří si tak spoustu času. Na internetových stránkách Hypoteční banky v sekci kontakty je mapa s přehledem poboček na území ČR s možností okamžitého sjednání schůzky.

Hypoteční banka kalkulačka

Na svých internetových stránkách banka nabízí hypoteční kalkulačky, které klientovi pomohou spočítat splátky, americkou hypotéku nebo refinancování. Jednání s potenciálními klienty pomocí kalkulaček je jednou z výhod Hypoteční banky.

Produkty Hypoteční banky

 • hypotéky
 • majetkové pojištění

Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť Poštová banka.

Podobny sklep Groupon.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás odměníme

O Hypoteční banka

Hypoteční banka je akciová společnost specializující se na hypoteční úvěry. Na tuzemském trhu je od roku 1991, a úvěry poskytuje fyzickým osobám. Vlastníkem banky je Československá obchodní banka, a.s..

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Hypoteční banka.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se