Pro obchod Hugo Frosch právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevové kupony z obchodů 4Home, Manu Tea, Econea, prozdravi.cz nebo MALL.CZ.

Slevový kupón na 75 Kč na 4Home.cz

+ 2 % zpět z nákupu

Sleva 75 Kč platí pro nákup nad 1 500 Kč v e-shopu 4Home.cz pokud zadáte slevový kód v nákupním košíku. více

Slevový kupón 5 % na nákup - Manu Tea

Platí do 30.09.2020

+ 2,5 % zpět z nákupu

Sypané čaje a byliny z vybraných plantáží světa. více

2 měsíce na vrácení na Prozdravi.cz

+ 5 % zpět z nákupu
   

Neodpovídá zboží v balíčku vašim představám? Na Prozdravi.cz máte od převzetí dokonce 2 měsíce na vrácení bez udání důvodu, stačí jej vrátit… více

Sleva 100 Kč na první nákup pro členy MALL klub BigBrands na MALL.CZ

 

Registrujte se do věrnostního klubu MALL klub BigBrands na MALL.cz a začněte čerpat výhody. Ihned po přihlášení získáváte slevu 100 Kč na první… více

O obchodu Hugo Frosch

Nahřívací lahev neboli termofor – více než věrný a spolehlivý zdroj tepla, který naše babičky znaly a milovaly. Tato německá firma vyrábí ohřívací lahve (termofory) již od roku 1999. Jejich nejnovější generace lahví na vodu nese název Eco Classic Comfort a Junior Comfort. Eco lahve si zachovávají svůj tvar a při kontaktu s horkou vodou se stávají příjemně měkké. Tefmofory Hugo Frosch nejsou jen zdrojem tepla, ale také skvělými doplňky do bytu.

Termofor Hugo Frosch

Firma Hugo Frosch myslí při výrobě svých termoforů nejen na ochranu přírody. Na prvním místě je zdravotní nezávadnost pro zdraví dětí i dospělých. Eco termofory neobsahují PVC ani tolik obávaná změkčovadla (nejčastěji se jedná o ftaláty). Vyberte si sami produkt z šikoré nabídky termoforů Hugo Frosch – od klasických kousků až po trendy designové lahve v ekologické kvalitě nebo plyšové termofory pro děti.

Hugo Frosch ECO

GO GREEN – zvolte si ekologickou a zdravou cestu s termofory značky Hugo Frosch. Jedním z hlavních pilířů této rodinné továrny na ohřívací lahve je důraz na ekologii, zodpovědné hospodaření se zdroji a udržitelný rozvoj naší planety s myšlenkou na lidské zdraví.

Jako výrobci si jsou vědomi zodpovědnosti, kterou mají. Proto se snaží od samého počátku vyvíjet produkty, které jsou vyráběny v souladu s ekologickými normami. Minimalizují energetické náklady na výrobu a používají ekologicky odbouratelné materiály. Výrobky Hugo Frosch se nadále vyvíjejí a firma hledá neustále nové možnosti, jak jít ještě více ekologickou a zdravotně nezávadnou cestou .

Hugo Frosch kontakt

Zůstaňte v teple i v zimním období. Pořiďte si k hřejivému oblečení také skvělé termofory, které kromě eshopu můžete koupit přímo v kamenné prodejně Hugo Frosch na Florenci. Zboží si zde můžete osobně vyzvednout nebo prohlédnout a přímo zakoupit za internetové ceny i bez objednávky. Otevírací doba je každý pracovní den. Kromě čtvrtku a pátku, kdy je otevírací doba prodloužena až do 18 hodin, zavírá prodejna v 17:00.

 • V podobnom eshope môžete nakupovať aj na Slovensku, pozrite sa na prezdravie.sk.
 • W podobnym sklepie możesz kupować również w Polsce, zapoznaj się z Sięgaj po Zdrowie.

Podobné obchody

O Hugo Frosch

Chcete se v mrazivých zimních dnech příjemně zahřát? Vyzkoušejte jedinečné termofory Hugo Frosch. Tyto nahřívací lahve prošly od jejich vzniku na počátku 20. století obrovským vývojem. Už neslouží pouze k zahřátí postele, ale jsou to také atraktivní doplňky pro péči o zdraví a zvýšení pohodlí v zimních měsících.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Hugo Frosch.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.