HM Studio

O obchodu HM Studio

O HM studio hračkářství

HM studio je přední český dovozce hraček z celého světa. Hračky dodává do ryze české společnosti TOYS shop, který byla založena roku 1998. Již od devadesátých let firma TOYS shop existovala jako rodinná firma, která jako všichni z oboru začínala prodejem hraček pro děti v klasických kamenných prodejnách. Hračky dovážela převážně ze zahraničí, z Evropy nebo dokonce z Číny. Už tehdy existovaly e-shopy, ale nebyly tak rozšířené a oblíbené jako dnes.

HM studio hračky

HM studio dodává do společnosti TOYS shop hudební hračky, hry společenské (karetní hry), hlavolamy a puzzle (3D puzzle, puzzle podlahové a pěnové), výtvarné a tvořivé hračky (plastelíny a modelovací sady), dřevěné hračky (mašinky a vláčkodráhy, dřevěné vláčkodráhy) a dětské potřeby (vybavení dětských pokojíčků). Všechen tento sortiment najdete v HM studio letáku, který můžete zdarma sledovat na našich stránkách.

HM studio hračky eshop

HM studio má vlastní eshop s hračkami s názvem TOYSHOP.cz. Zde můžete nakoupit veškeré zboží, které HM studio nabízí z pohodlí domova a za stále skvělé a výhodné ceny. Využívejte HM studio slev, které vám nabízí a nakupujte hračky pro děti za výhodné ceny. Mimo internetový obchod má firma také prodejny v Českém Těšíně a Frýdku-Místku.

HM studio oblečení

HM studio kromě hraček vyrábí a dodává do obchodů dětskou módu. Pro vaše ratolesti můžete od značky HM studio zakoupit plavky, ponožky a punčocháče, pyžama, spodní prádlo, trička a košile, zimní šály, rukavice a čepice. Všechen sortiment naleznete na hlavních stránkách obchodu, nebo v HM studio prodejnách.


V podobnom eshope môžete nakupovať aj na Slovensku, pozrite sa na Bambino.sk.

Szukasz podobnego sklepu w Polsce? Możemy Ci polecić Urwis.pl.

Obchody, kde vás odměníme

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod HM Studio.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se