Hlíva ústřičná

O obchodu Hlíva ústřičná

S pracovním mottem: "Hlíva - to nejlepší ze dřeva!", léty prověřenými znalostmi a dovednostmi absolvent Lesnické fakulty Mendelovy zemědělské a lesnické univerzity v Brně, pan Ing. Vlastimil Šavelka,DiS., propaguje od roku 2009 pěstování hub, zejména pak hlívy ústřičné, v domácích podmínkách. Jeho cílem je poskytnout zájemcům o pěstování hub odborné informace domácí i zahraniční, dodávat sušené a mleté houby a hlavně sadby pro jejich úspěšné pěstování. Nyní je internetový obchod a blog v jednom s názvem PLANETA HUB oblíbeným útočištěm českých houbařů a vyznavačů domácí výroby. A taky právem! Najdete zde praxí prověřené návody, hlíva ústričná recepty, sdílené zkušenosti pěstitelů hlívy a rady vám šité na míru.

Co vám internetový obchod PLANETA HUB nabízí

Naleznete zde vše potřebné, co k pěstování hlívy ústřičné na dřevě nebo slámě potřebujete: sadby hlívy, mletou hlívu jako přírodní zdroj živin pro přímou konzumaci, kolíčky pro rychlé uzavírání otvorů, želatinové tobolky pro kapslování léčivých hub nebo rovnou komplet pro nejjednodušší přípravu hlívového substrátu.

Pěstování hlívy na dřevě

Jakým způsobem je hlíva ústřičná k zákazníkovi dopravována

Pro přepravu balíčků v rámci České republiky obchodník využívá služby Zásilkovny, kurýrní služby nebo České pošty. Dodání je obvykle do tří dnů od odeslání. 

Cena dopravy

Cena dopravného nezávisí na hmotnosti ani na počtu položek v balíku. Zákazník může platit převodem nebo dobírkou při převzetí zboží. Nejlevnější variantou je samozřejmě platba předem převodem na účet, ta začíná na 69 Kč

Balík lze zaslat i na Slovensko. Je však potřeba počítat s tím, že je možné platit pouze na dobírku v EUR, v přepočtu 169 Kč v závislosti na aktuálním kurzu.

Způsoby platby v obchodě PLANETA HUB

Za zboží můžete zaplatit několika způsoby:

 • v hotovosti v provozovně
 • v hotovosti na dobírku
 • bezhotovostně převodem na účet
 • bezhotovostně prostřednictvím platebního systému
 • bezhotovostně platební kartou

Kde si zboží vyzvednout osobně

Pro osobní převzetí navštivte sídlo provozovatele Stolín 28, 549 41 Červený Kostelec. Návštěvu je nutné domluvit předem.

Když se potřebujete na něco zeptat...

Dotazy ohledně nákupu nebo pěstování směřujte na tel. +420 777 599 425 nebo e-mail savelka@planetahub.cz. Uvedená tel. linka je pro vás dostupná každý pracovní den od 8:00 do 15:00. Hodnotné rady a nápady naleznete také na Facebookovém profilu tohoto e-shopu.

Jak reklamovat

Projeví-li se na zboží vada v období 6 měsíců od převzetí, zákazník má právo výrobek reklamovat u prodávajícího na adrese jeho provozovny.

Pěstování hlívy doma
 • Hledáte podobný obchod na Slovensku? Můžeme vám doporučit OBI.
 • Vyzkoušejte e-shop OBI také v Polsku.

Obchody, kde vás odměníme

O Hlíva ústřičná

Internetový rádce a prodejce PLANETA HUB je přední český specialista na výrobu a prodej vysoce kvalitní sadby hlívy ústřičné. Je prokázáno, že hlíva ústřičná má blahodárné účinky na zdraví. Již nemusíte chodit hledat hříbky do lesa, vypěstujte a sklízejte plné koše hub doma! S osvědčenými radami a návody od odborníka toho dosáhnete hravě.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Hlíva ústřičná.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se