Hannah

O obchodu Hannah

Hannah.cz je obchod s outdoorovým a sportovním vybavením. Zaměřují se na výrobu vysoce kvalitních oděvů, které jsou testovány v nejnáročnějších podmínkách a na mnoha expedicích.

Historie

V osmdesátých letech minulého století byli zakladatelé značky tak trochu blázni do lezení a víkendy trávili pouze tímto sportem. Jelikož však v té době nebylo možné sehnat vše k lezení, tak si časem vše potřebné začali vyrábět. V té době si spousta lidí sami vyráběli to, co nemohli nikde sehnat. Dodnes se majitelé firmy smějí, jak v koupelně cpali peří do vlastnoručně ušitého spacáku. Postupem času se rozhodli zkusit v tom pokračovat i v profesním životě. Toto rozhodnutí se vyplatilo. V roce 1991 byla založena v Plzni firma Hannah, která má dnes nespočet spokojených zákazníků.

V jejich nabídce můžete najít oblečení, batohy, stany, spací pytle, karimatky nebo třeba trekové hole.

Obrázek

Kontakty

Pokud potřebujete poradit ohledně výběru produktů nebo máte jakýkoliv jiný dotaz, můžete Hannah.cz kontaktovat následovně:

 • telefonicky: 379 200 777
 • písemně na e-mail: info@hannah.cz (Po – Pá - 8:00 – 16:30)

Všechny produkty můžete zakoupit na prodejních místech, která jsou vypsána na Hannah.cz. Pokud chcete zboží nakoupit online přes e-shop, budete přesměrováni na autorizovaného prodejce RockPoint.cz.

Podobné produkty můžete zakoupit také na Slovensku e-shopu Sport-Outdoor.sk.

Obrázek

Obchody, kde vás odměníme

O Hannah

Hledáte kvalitní sportovní oblečení nebo zimní módu na hory i do města? Internetový obchod Hannah je specializovaným prodejcem sportovního a outdoorového oblečení. V jeho nabídce můžete objevit kvalitní módu i pro zimní období, ve které Vám bude pohodlně i na té nejdelší sjezdovce. 

Kategorie obchodu

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Hannah.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se