Pro obchod Hamham.cz právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevové kupony z obchodů Country Life, SushiTime.cz nebo Pan Alfréd.

Slevový kupon 5 % na nákup biopotravin na CountryLife.cz

+ 5 % zpět z nákupu

Biopotraviny, zdravá výživa, ekologická drogerie, přírodní kosmetika, zdraví, zdravý životní styl - Country Life nabízí to nejlepší. Platí při… více

Sleva na další nákup pro členy věrnostního programu na Sushitime.cz

+ 3,5 % zpět z nákupu
   

Zaregistrujte se na Sushitime.cz a získejte mnoho výhod! Za každý online nákup získáte body, kterými můžete platit při nejbližší objednávce přes… více

Doprava zdarma nad 500 Kč u Pana Alfréda

+ 1,5 % zpět z nákupu

Nakupujte nápoje z celého světa u Pana Alfréda za více než 500 Kč a dopravu po Praze máte zdarma. více

O obchodu Hamham.cz

Držíte dietu, ale nemáte čas vařit si kvalitní jídlo? A co takhle přijít večer z práce domů a mít už navařeno? Hamham.cz uvaří za vás! Nechte si dovézt jejich zchlazené pokrmy, které si uskladníte v ledničce a až na ně dostanete chuť jednoduše ohřejete a sníte. Nekupujte jídlo z fast foodů, ale pochutnejte si na poctivém pokrmu!

Hamham.cz – hotová jídla jako z domácí kuchyně

Hamham.cz je ideální volbou pro všechny, kteří mají zájem o kvalitní stravu. Samozřejmostí jsou prvotřídní suroviny. Hotová jídla jsou uvařena tak, aby si uchovala co nejvíce vitamínů a minerálních látek. Svíčková, guláš, vepřová žebra, moravský vrabec nebo boloňské špagety. Vaše chuťové buňky se můžou těšit na více než 70 pokrmů za velice sympatické ceny.

Stravujte se kvalitně, ať už jste kdekoliv

Víte, že se tento týden k vaření nedostanete? Objednejte si večeře na celý týden! Minimální trvanlivost jejich hotových jídel je 45 dnů. Ale proč se omezovat pouze na domov? Hotová jídla Hamham.cz jsou ideální volbou do práce, na dovolenou nebo na party. Pokrmy jsou připraveny ve varných sáčcích, ve kterých je připravíte do deseti minut. Ke každému jídlu je připraven popis, včetně návodu na uvaření a jeho složení. Rozvoz jídla Hamham si oblíbí každy!

  • Zajímá vás další nabídka rozváženého jídla? Vsaďte na DámeJídlo

Podobné obchody

O Hamham.cz

Držíte dietu, ale nemáte čas vařit si kvalitní jídlo? A co takhle přijít večer z práce domů a mít už navařeno? Hamham.cz uvaří za vás! Nechte si dovézt jejich chlazené pokrmy, které si uskladníte v ledničce a až na ně dostanete chuť jednoduše ohřejete. Nekupujte jídlo z fast foodů, ale pochutnejte si na poctivém pokrmu!

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Slevový kupon 5 % na nákup biopotravin na CountryLife.cz

+ 5 % zpět z nákupu
Sleva 5 %

Biopotraviny, zdravá výživa, ekologická drogerie, přírodní kosmetika, zdraví, zdravý životní styl - Country Life nabízí to nejlepší. Platí při nákupu nad 3000 Kč.

Platí do 31.12.2020

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Hamham.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.