Guns and Tuxedos

Guns and Tuxedos

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Guns and Tuxedos

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu Guns and Tuxedos.

O obchodu Guns and Tuxedos

Jste gentleman duší i tělem a chcete, aby to na vás bylo také vidět? Jak známo, šaty dělají člověka, a tak pro vás máme jedinečný tip. K dokonalosti pomůže oblečení prémiové značky Guns & Tuxedos. V jejich kolekci moderní muž nalezne vše, co je podstatou mužství. Nadčasová klasika nerušená přílišnou barevností nebo stylizací. Obleky Guns & Tuxedos splní i ty nejnáročnější požadavky.

Oblek, který vám padne

Že jsou košile a obleky pouze do společnosti a pro oficiální příležitosti? Tento přežitý mýtus už dávno neplatí. Elegance se dnes nosí všude a kdykoli. Polský internetový obchod Guns & Tuxedos nabízí široký výběr unikátních kolekcí klasické pánské módy. V nabídce obchodu Guns & Tuxedos můžete objevit luxusní a skvěle padnoucí obleky z kvalitních materiálů, košile, stylové kabáty a bundy, ale také módní doplňky v podobě luxusních pásků, manžetových knoflíčků, kravat či slunečních brýlí. Staňte se skutečným gentlemanem, který na vás bude vidět na první pohled.

Guns and tuxedos

Jednoduchý nákup na e-shopu Guns & Tuxedos

Na přeplněné obchodní doby zapomeňte. Pokud hledáte skvěle padnoucí kabát, sako či košili, stačí otevřít internetovou stránku e-shopu Guns & Tuxedos a z pohodlí domova si vybrat vše, co zrovna potřebujete. Nabídka e-shopu Guns & Tuxedos je přehledně rozdělena do několika sekcí podle jednotlivých druhů produktů, snadno se zde zorientujete a nakoupeno budete mít díky několika kliknutím za pár minut.

Pohodlné vrácení a výměna 

Pokud se náhodou stane, že vám objednaný kousek z e-shopu Guns & Tuxedos nesedne, nezoufejte. Ve standardní lhůtě do 14 dní jej můžete v nezměněném stavu vrátit. Stačí si připravit pouze výrobek k vrácení a informace, které potvrdí skutečné zakoupení produktu, jako je faktura a vyplněné prohlášení o odstoupení od smlouvy, které bývá součástí balení produktu. 

Nakupujte ještě levněji

Své oblíbené produkty nyní můžete nakupovat ještě výhodněji. Díky portálu Tipli.cz nakoupíte v internetovém obchodě Guns & Tuxedos a ušetříte ještě víc. Díky službě cashback totiž dostanete až 5 % z nákupu zpět na váš bankovní účet.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Guns and Tuxedos

Pánové, probuďte v sobě gentlemana. Říká se, že šaty dělají člověka a vám k dokonalosti pomůže oblečení prémiové značky Guns & Tuxedos. V jejich kolekci moderní muž nalezne vše, co je podstatou mužství. Nadčasová klasika nerušená přílišnou barevností nebo stylizací. Obleky Guns & Tuxedos splní i ty nejnáročnější požadavky.

Podmínky nákupu

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Guns and Tuxedos?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se