Guns and Tuxedos

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Guns and Tuxedos slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 5 % na vše v obchodě Guns and Tuxedos

Platí do 06.12.2021

 
   

Pánové, probuďte v sobě gentlemana. Říká se, že šaty dělají člověka a vám k dokonalosti pomůže oblečení prémiové značky

O obchodu Guns and Tuxedos

Jste gentleman duší i tělem a chcete, aby to na vás bylo také vidět? Jak známo, šaty dělají člověka, a tak pro vás máme jedinečný tip. K dokonalosti pomůže oblečení prémiové značky Guns & Tuxedos. V jejich kolekci moderní muž nalezne vše, co je podstatou mužství. Nadčasová klasika nerušená přílišnou barevností nebo stylizací. Obleky Guns & Tuxedos splní i ty nejnáročnější požadavky.

Oblek, který vám padne

Že jsou košile a obleky pouze do společnosti a pro oficiální příležitosti? Tento přežitý mýtus už dávno neplatí. Elegance se dnes nosí všude a kdykoli. Polský internetový obchod Guns & Tuxedos nabízí široký výběr unikátních kolekcí klasické pánské módy. V nabídce obchodu Guns & Tuxedos můžete objevit luxusní a skvěle padnoucí obleky z kvalitních materiálů, košile, stylové kabáty a bundy, ale také módní doplňky v podobě luxusních pásků, manžetových knoflíčků, kravat či slunečních brýlí. Staňte se skutečným gentlemanem, který na vás bude vidět na první pohled.

Guns and tuxedos

Jednoduchý nákup na e-shopu Guns & Tuxedos

Na přeplněné obchodní doby zapomeňte. Pokud hledáte skvěle padnoucí kabát, sako či košili, stačí otevřít internetovou stránku e-shopu Guns & Tuxedos a z pohodlí domova si vybrat vše, co zrovna potřebujete. Nabídka e-shopu Guns & Tuxedos je přehledně rozdělena do několika sekcí podle jednotlivých druhů produktů, snadno se zde zorientujete a nakoupeno budete mít díky několika kliknutím za pár minut.

Pohodlné vrácení a výměna 

Pokud se náhodou stane, že vám objednaný kousek z e-shopu Guns & Tuxedos nesedne, nezoufejte. Ve standardní lhůtě do 14 dní jej můžete v nezměněném stavu vrátit. Stačí si připravit pouze výrobek k vrácení a informace, které potvrdí skutečné zakoupení produktu, jako je faktura a vyplněné prohlášení o odstoupení od smlouvy, které bývá součástí balení produktu. 

Nakupujte ještě levněji

Své oblíbené produkty nyní můžete nakupovat ještě výhodněji. Díky portálu Tipli.cz nakoupíte v internetovém obchodě Guns & Tuxedos a ušetříte ještě víc. Díky službě cashback totiž dostanete až 5 % z nákupu zpět na váš bankovní účet.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Guns and Tuxedos

Pánové, probuďte v sobě gentlemana. Říká se, že šaty dělají člověka a vám k dokonalosti pomůže oblečení prémiové značky Guns & Tuxedos. V jejich kolekci moderní muž nalezne vše, co je podstatou mužství. Nadčasová klasika nerušená přílišnou barevností nebo stylizací. Obleky Guns & Tuxedos splní i ty nejnáročnější požadavky.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Guns and Tuxedos?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.