Obchody / Elektro a PC / GPS Dozor O GPS Dozor -

GPS Dozor

Pro obchod GPS Dozor právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevové kupony a slevy z obchodů Mall.czSmarty CZOkay.cz nebo Lidl.cz.

Slevový kód Mall.cz 30 % na dětské oblečení a boty

Platí do 29.05.2023

+ 2 % zpět z nákupu

Slevový kód Mall.cz 30 % platí na dětské oblečení a boty.

Výprodej Smarty: Slevový kód 70 % na vybrané zboží

+ 4 % zpět z nákupu

V kategorii "Výprodej" najdete veškeré zlevněné zboží. Užijte si slevy až 70 %!

100 kč sleva na Okay.cz

Platí do 31.05.2023

+ 2,5 % zpět z nákupu

Sleva 100 Kč pro nákup nad 3 000 Kč na veškeré elektro a nábytek mimo kategorie mobilní telefony. Neplatí při platnosti jiných marketingových… více

Sleva 700 Kč na bazén s ocelovým rámem a filtračním zařízením

Platí do 30.06.2023

+ 2,2 % zpět z nákupu

Sleva 700 Kč na bazén s ocelovým rámem Steel ProMAX™ a filtračním zařízením.

O obchodu GPS Dozor

GPSdozor.cz je systém ideální pro sledování vozidel, osob, stavebních strojů, nákladů různého typu včetně těch nebezpečných. S výhodou jej můžete využít také jako bezpečnostní opatření. 

Technologii pro provozování systému GPS vám do vozidel budou instalovat proškolení odborníci v síti partnerských servisů nebo je možné zajistit montáž přímo ve vaší firmě.

Co umí GPS dozor?

GPS Dozor nabízí zajímavé funkce. Patří k nim elektronická kniha jízd, mapa vozidel, kalendář knihy jízd, mobilní aplikace, informace o tankování, informace o řidičích, reporty, monitorování stylu jízdy, tvorba oblastí a bodů, statistiky, upozornění na události či veřejné mapy.

Elektronickou knihu jízda nemusíte vyplňovat ručně, je generována automaticky z GPS dat. Informace jsou v ní uloženy přehledně a bezpečně. Nic nemusíte dohledávat a zapisovat, vše najdete v knize jízd. Tento formát je navíc akceptovaný finančními úřady.

Obrázek

Co GPS dozor nabízí?

Služba GPS Dozor nabízí nejen základní řešení, ale také optimální řešení na míru. Vybírat můžete ze sedmi balíčků, které se liší specifikací i cenou.

Balíček Basic - Základní nízkonákladový balíček pro služební vozidla či soukromé osoby. Obsahuje vedení knihy jízd, historie pohybu vozidel a odezvu 5 minut.

Balíček Premium - Balíček Premium patří k nejprodávanějším balíčkům, jedná se o nejvariabilnější řešení. Obsahuje vedení knihy jízd, přesné GPS sledování vozidel, odezvu 3 minuty a je vhodný pro různé typy jízd.

Balíček Exclusive - Balíček Exclusive je, jak již název vypovídá, exkluzivnější variantou GPS lokátoru. Má velmi rychlou odezvu (30 sekund), je vhodný pro satelitní sledování vozidel i pro další náročné aplikace. 

Balíček Alarm - Balíček Alarm spojuje GPS technologie a tichý autoalarm. Tento alarm je speciální vytvořený pro zabezpečení vozidel. O sebemenší manipulaci s vozidlem se spolehlivě dozvíte. Disponuje varováním přes SMS a historií pohybu.

Balíček Can - Balíček CAN je vhodný pro napojení na CAN bus. Monitoruje polohu, spotřebu, stav nádrže, i otáčky a akceleraci. Odezva je zde 3 minuty.

Balíček Tracker - Balíček Tracker je určený pro sledování osob, zvířat i předmětů. Je malý. Úsporný. Lehký a přesný. Má vlastní baterii a volitelné vzorkování.

Balíček Cargo - Tento balíček je určen pro satelitní sledování nákladních kontejnerů a objektů bez zdroje energie. Baterie vydrží až 6 let. Montáž je snadná.

Kontakt

Službu GPS Dozor můžete vyzkoušet zdarma. Stačí kliknout na oranžové tlačítko Vyzkoušejte zdarma a vyplnit kontaktní formulář. Ozve se vám pracovník firmy a pomůže vám vyřešit vaše přání nebo vám ochotně poradí. Na základě vašeho požadavku vám pak připraví návrh řešení.

Kontaktovat je můžete na telefonním čísle: +420 775 299 334 nebo e-mailu:info@gpsdozor.cz

Sledujte GPS Dozor na Facebooku,Instagramu nebo YouTube.

Obchody, kde vás odměníme

O GPS Dozor

Satelitní sledování vozidel GPS Dozor hlídá polohu vozidel v reálném čase, vede elektronickou knihu jízd a pomáhá podnikům snížit náklady na vozový park. Dokáže číst údaje z vozidla, kontrolovat spotřebu paliva i styl jízdy řidičů. Systém uživatele automaticky upozorní na blížící se servisy, opuštění dané oblasti a mnoho dalších událostí.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod GPS Dozor.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se