Obchody / FatBlocker O FatBlocker -

FatBlocker

O obchodu FatBlocker

Každý to známe, rádi bychom se zbavili pár přebytečných kil navíc, ale ať už zkusíme jakoukoli dietu, vždy se i přes prvotní úspěch dostaví následný nevyžádaný jojo efekt. S tím můžete navždy skoncovat s revolučním řešením v podobě unikátního produktu FatBlocker pro zdravé a zaručené hubnutí. Výživový doplněk FatBlocker je unikátním pomocníkem při redukci hmotnosti. Blokuje trávení tuků a snižuje a příjem až o 20 %, čímž dopomáhá rychlému a efektivnímu hubnutí.

Zhubněte bez nepříjemných diet

Věděli jste, že hubnout lze i bez úmorných diet, které mnohdy ani skutečně nefungují? Díky jedinečnému produktu FatBlocker budete hubnout zaručeně a bez nepříjemných diet. Výživový doplněk FatBlocker je totiž skvělým pomocníkem v boji proti ukládání tuků a díky jeho složení přírodního původu můžete mít jistotu, že svému tělu dodáváte účinné látky, díky kterým hubnete zdravě a bez rizika. 

Fatblocker hubnutí

Testovaný přírodní produkt

Doplněk stravy FatBlocker je 100% přírodní produkt, který prošel přísným laboratorním testováním. Základní účinná látka je získávána z korýšů a pochází z prostředí čistých oceánů a díky výrobě pod dohledem směrnic Evropské Unie je garantována jeho nejvyšší kvalita i účinek. 

Nakupujte jednoduše a z pohodlí domova

Pokud sháníte unikátní doplněk stravy pro rychlé a zdravé hubnutí, stačí otevřít internetovou stránku e-shopu FatBlocker.cz a z pohodlí domova si vybrat výživový doplněk, který vám pomůže k získání vaší vysněné postavy. V e-shopu FatBlocker.cz se snadno zde zorientujete a nakoupeno budete mít díky několika kliknutím za pár minut.

Nakupujte ještě levněji

Své oblíbené produkty nyní můžete nakupovat ještě výhodněji. Díky portálu Tipli.cz nakoupíte v internetovém obchodě FatBlocker.cz a ušetříte ještě víc. Díky službě cashback totiž dostanete až 13 % z nákupu zpět na váš bankovní účet.

Jak uplatnit slevové kupóny na FatBlocker

Jak využít slevový kupón? Následujte několik jednoduchých kroků a sleva FatBlocker bude vaše.

1. Vyberte slevový kupon

Nejprve si vyberte slevový kupon na produkty, které si v e-shopu FatBlocker chcete zakoupit.

2. Přejděte do obchodu

Kliknutím na tlačítko „Získat nabídku" přejdete do e-shopu FatBlocker.

Fatblocker nabídka

3. Vyberte si produkty

Na e-shopu FatBlocker si vyberete zvolené produkty se slevou získanou na Tipli.cz.

Proč využívat slevové kupóny na Tipli.cz?

Šetřit chce přeci každý! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

Obchody, kde vás odměníme

O FatBlocker

Už vás nebaví úmorné diety, které navíc mnohdy nefungují nebo fungují s nechtěným jojo efektem? Nyní můžete vyzkoušet revoluční řešení v podobě unikátního produktu FatBlocker pro zdravé a zaručené hubnutí. Výživový doplněk FatBlocker je unikátním pomocníkem při redukci hmotnosti. Blokuje trávení tuků a snižuje a příjem až o 20 %, čímž dopomáhá rychlému a efektivnímu hubnutí.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod FatBlocker.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se