Fapi

O obchodu Fapi

Fapi je česká online firma, která vám pomůže s vaším prodejem i nákupem. Jestliže jste živnostník či malá firma, která funguje na základě produktů či služeb, Fapi vám může v mnohém pomoci. Se službami, které nabízí, už bude kompletní proces objednávek výrazně jednodušší a vám ušetří spoustu času.

Fapi vyřídí spoustu práce za vás

Díky funkcím a službám Fapi budou veškeré objednávky vašich produktů a služeb zpracovávány za vás, a to ve dne i v noci. Vše je plně automatizováno, veškeré procesy jsou vzájemně propojeny, takže objednávka, faktura, platby i export služby či objednávky budou okamžitě vyřešeny a vše bude přeneseno i do účetních programů. Platby jsou párovány dle potřeb, takže už nemusíte vše řešit ručně či zatěžovat každou objednávkou své účetní. Celý program je maximálně zjednodušen pro pohodlné ovládání a vždy je pro vás připraven přehled vašich objednávek i plateb.

Začněte s online kurzy a webináři jednoduše

Pokud se snažíte najít způsob, jak si přivydělat, Fapi může být prostředkem k realizaci i zjednodušení celého procesu řešení. Jistě máte znalosti či dovednosti, které máte možnost předat dalším lidem. Připravte si sérii webinářů, ebooků nebo jakýkoliv jiný formát online tvorby, pomocí které budete mít možnost předat své znalosti a obsah dalším zájemcům. Fapi vám pak pomůže s celým klientským procesem od úhrady objednávky až po zpřístupnění vybraného produktu.

Obrázek

Ceník služeb Fapi

Fapi nabízí připravené tarify, a vy si tak můžete vybrat ten nejvýhodnější právě pro vás či vaši firmu. V nabídce jsou připravené čtyři naceněné tarify, přičemž každý je přizpůsoben počtu objednávek za měsíc. Kompletní nabídku, obsah i cenu naleznete na webu Fapi.

Každý z tarifů si můžete vyzkoušet na 14 dní zdarma a při nákupu roční licence získáte dva měsíce zdarma.

Kontakty

Máte-li otázku, připomínku nebo dotaz, využijte od pondělí do pátku v čase 9-16 hodin telefonní číslo +420 511 444 327 nebo e-mailovou adresu podpora@fapi.cz. Zde vám rádi pomohou, s čím budete potřebovat.

Nakupujte výhodně s Tipli.cz

Nakupujte s Tipli a ušetřete. Stačí nakoupit přes cashback portál Tipli.cz a z částky vašeho nákupu získáte část peněz zpět. Cashback navíc můžete kombinovat i se slevovými kupóny, které vždy naleznete v naší široké nabídce slevových kupónů a jsou doplňovány každý den.

Obchody, kde vás odměníme

O Fapi

Fapi je perfektní pro živnostníky a malé firmy, které chtějí rychle a jednoduše prodávat na internetu. Ideální je pro prodej online produktů, jakými jsou například e-booky, kurzy či webináře, ale hravě si poradí i s nejrůznějšími službami a fyzickými produkty. S prodejním nástrojem Fapi můžete prodávat ještě dnes. Proměňte svůj web v prodejní automat, který přijímá objednávky, fakturuje a zpracovává platby.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Fapi.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se