Obchody / Face-Up! O Face-Up! -

Face-Up!

5.0 (1x)

O obchodu Face-Up!

Hledáte roky způsob, jak se účinně zbavit akné? Nezáleží na věku ani pohlaví, pupínky na tváři mohou trápit každého z nás a radikálně nám tím snižovat naše sebevědomí. S unikátním českým výrobkem Face-Up! zatočíte s akné jednou pro vždy. Přístroj, který pomohl vyléčit akné 90 % svých uživatelů pomůže k dokonalé a zářící pleti i vám. 

Jak funguje Face-up?

Přístroj Face-Up kombinuje tři silová pole, čímž výrazně urychluje metabolismus kožních buněk (a tedy i proces hojení pleti) a upravuje vlastnosti pokožky – tlumí tvorbu kožního mazu, zrychluje hydrataci kůže, zvyšuje její pružnost a vyrovnává nerovnosti pleti. Šikovný bojovník s akné je určený především pro domácí použití, a to i preventivně.

Na vývoji kosmetického přístroje Face-up! pracovali přes deset let renomovaní čeští vědci z Vysokého učení technického v Brně, Biofyzikálního ústavu AV a lékaři a z lékařské fakulty Karlovy univerzity v Plzni. Na základě kombinace impulzního magnetického a impulzního světelného pole s teplem vyvinuli přístroj, který pomáhá zlepšovat vlastnosti kůže a léčit akné. Dali tak vzniknout unikátnímu přístroji Face-up!, díky kterému dostane vaše pokožka nejlepší péči a léčbu akné dostupnou na českém trhu. 

Face-up! aplikátor

Přístroj Face-up!

Unikátní kosmetický přístroj Face-up! se skládá z aplikátoru, který při zapojení do elektřiny a kontaktu s pokožkou stává nedocenitelným pomocníkem v péči o pleť. Jde o jediné magnetické pole, které je možné používat v oblasti hlavy bez rizika neurologických potíží. Stisknutím jediného tlačítka na přístroji a přiložení na pleť dochází k okamžité stimulaci pleťové pokožky. 

Stačí pouze 10 minut denně 

Aplikátor Face-up! stačí používat denně pouze 10 minut a výsledky se dostaví v řádu několika dní. Přístroj je určen zejména pro domácí použití. Výzkumy, ověřené lékařskou studií, která byla prováděna při denním používání aplikátoru ukázaly, že léčba akné přístrojem Face-up! pomohla v zmírnit problémy 90 % pacientů. Vyzkoušejte i vy jedinečný přístroj v boji proti akné a přesvědčete se sami, že za krásnou pletí nestojí jen drahé pleťové krémy a kosmetické přípravky. 

Face-up! pokožka

Jak přístroj Face-up! používat? 

Používání přístroje Face-up! je jednoduché a zcela bezbolestné. Před použitím aplikátoru je zapotřebí pouze omýt pokožku vodou a osušit ručníkem. Aplikátor stisknutím tlačítka na hřbetu přístroje zapnete. Pak už stačí jen přiložit pulzujícím světlem na pokožku pleti a pomalými pohyby přejíždět po postižené oblasti pleti po dobu alespoň 10 minut. Při používání přístroje Face-up! je nutné, aby se aplikátor přímo dotýkal pokožky. 

Zeptejte se 

Máte dotaz ohledně používání přístroje Face-up! či ohledně nákupu produktu? Obraťte se na zákaznickou linkou 774 460 499  nebo na e-mailovou adresu info@face-up.cz, kde vám každý všední den od 8:00 do 16:00 poradí odborně vyškolení pracovníci s nákupem produktu či s jeho používáním. 

V tomto obchodě můžete nakoupit také na Slovensku na Face-up.sk.

Recenze Face-Up!

Filip

01.08.2017 5.0

jejich přístroj mi na akné opravdu pomohl. Menší nevýhoda je jeho cena, tak aspoň, že se dá ušetřit díky cashbacku

Obchody, kde vás odměníme

O Face-Up!

Trápí vás akné? Nezáleží na věku ani pohlaví, pupínky na tváři mohou trápit každého z nás a radikálně nám tím snižovat naše sebevědomí. Zatočte s ním jednou provždy s unikátním českým výrobkem Face-Up!. Přístroj pomohl vyléčit akné 90 % svých uživatelů a pomůže i vám.

Face-Up! v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Face-Up!.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se