Obchody, kde vás odměníme

Pro obchod Faberlic právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevové kupony z Sephora.

Slevový kód: 10 % na vše nezlevněné - prodlouženo do konce roku na Sephora

Platí do 31.12.2021

+ 2,5 % zpět z nákupu

SLEVOVÝ KÓD: 10 % na vše nezlevněné na Sephora.cz pouze pro affiliate partnery (kód nebude na jejich webu nikde prezentován). Neplatí na značky… více

O obchodu Faberlic

Faberlic vyrábí unikátní patentovanou kyslíkovou kosmetiku, která dodává kyslík do hlubokých vrstev pokožky.  Faberlic je největší ruská společnost na trhu přímého prodeje. V jejich sortimentu najdete celou škálu přípravků pro péči o pokožku a vlasy, exkluzívní francouzskou parfumerii, dekorativní kosmetiku, produkty pro domácnost a zdraví, dětské, dámské a pánské oděvy, prádlo, doplňky a obuv. 

Společnost vyrábí více než 8 000 položek produkce, má 32 ruských a zahraničních patentů, je ve světovém žebříčku TOP 100 parfumerních a kosmetických společností. V roce 2003 společnost vstoupila na mezinárodní trh a dnes obchoduje ve 42 zemích, zastoupení Faberlic byla otevřena ve 20 zemích. Produkty Faberlic denně používá kolem 8 miliónů spotřebitelů! 

Faberlic má vlastní výrobu založenou na evropských standadech kvality a vybavenou nejpřednějším a ekologickým zařízením, automatickými linkami na výrobu, porcování a balení kosmetické produkce. Podle úrovně potencionálních kapacit a měřítku výrobních ploch závod Faberlic patří mezi největší kosmetické podniky Ruska.

Obrázek

Doprava a platba

Zboží vám bude doručeno na libovolné výdejní místo neurčitou kurýrní službou. Platí se servisní poplatek, který je pro Česko 2,5 % z ceny objednávky a Slovensko 1,5 % z ceny objednávky.

Při objednávce od 2700,-Kč (100 EUR) je doručení zdarma. 

Pro zaplacení objednávky je nutné dobít osobní účet Faberlic. Osobní účet je virtuální peněženka, ve které jsou uloženy peněžní prostředky Konzultantů určené pro zaplacení objednávek. Doba uložení peněžních prostředků není omezena.

Zákaznický servis

V případě dotazů je Vám k dispozici zákaznická linka pro Česko na e-mailu: i.khomko@faberlic.com

Sledujte Faberlic také na Facebooku nebo YouTube.

O Faberlic

Chcete udržet svoji pokožku zdravou a s mladistvým vzhledem? Pečujte o ni kvalitní kyslíkovou kosmetikou značky Faberlic. V nabídce internetového obchodu Faberlic objevíte velké množství prvotřídní pleťové a tělové kosmetiky založené na vysokém obsahu kyslíku a dalších účinných složek přírodního původu, které šetrně pečují o vaši pokožku a udržují ji krásnou a zdravou. Vyzkoušejte některý z produktů Faberlic a rozzařte vaši pleť k nepoznání. 

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Faberlic.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.