Obchody / Služby / Expobank O Expobank -

Expobank

O obchodu Expobank

Banka na českém trhu působí od roku 1991 a za dobu svého působení si v ČR vybudovala silné postavení moderní banky poskytující služby nejvyšší kvality korporátním, privátním a individuálním klientům. V minulosti Expobank změnila akcionáře a své obchodní jméno, na trhu působila pod jménem BAWAG Bank CZ, a.s. a od roku 2008 banka vystupovala pod jménem LBBW Bank CZ a.s. jako dceřiná společnost německé LBBW. 31. 12. 2014 se majoritním vlastníkem stal Igor Kim a završil tak proces změny akcionáře banky.

Expobank spořící účet

Nejhledanějším produktem banky je jednoznačně spořící účet. Ten zákazníkovi nabízí výhody jako je atraktivní úroková sazba 0,3 % p. a., peníze kdykoliv k dispozici nebo pojištění peněz až do 100 000 EUR. K Expo spořícímu účtu dále klient získá zdarma zřízení, vedení i zrušení účtu včetně internetového bankovnictví.

Expobank pobočky

V současné době má Expobank na území České republiky 1 pobočku, a to v Praze. Pobočka v Brně byla k 21. 2. 2018 uzavřena z důvodu přechodu Expobank k plně digitálnímu modelu obsluhy klientů. Pobočka v Praze má bezbariérový přístup pro klienty se zdravotními indispozicemi a sídlí na adrese Václavské náměstí 795/40, Praha 1. Otevírací doba je po - pá: 9:00 – 18:00, pokud si klient chce domluvit schůzku nebo se na cokoliv zeptat, na pobočku se dovolá pomocí telefonního čísla 233 233 422.

Produkty Expobank

 • běžný účet
 • spořící účet
 • majetkové pojištění
 • V tomto eshope môžeš nakúpiť aj na Slovensku, pozri sa na Poštová banka.
 • Podobny sklep Generali.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás odměníme

O Expobank

Expobank CZ a.s. je česká banka založená roku 1991. Působí po celém státě a poskytuje služby firmám a individuálním klientům. Banka je nyní v majoritním vlastnictví Kima Vladimiroviče. Kód banky je 4000.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Expobank.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se