Energeticka-nezavislost

O obchodu Energeticka-nezavislost

Stále přemýšlíte nad možnostmi, jak ušetřit? Než si něco pořídíte, dlouze nad tím přemýšlíte, hledáte nejnižší možnou cenu. Podobně přemýšlíte také nad tím, jak ušetřit za elektřinu, topení a další výdaje. Potřebujete své náklady snížit a tím ulevit své peněžence? Nebo jen chcete využít chytrou energetickou nezávislost? Pak má pro vás Energetická nezávislost řešení.

Ušetřete za topení a elektřinu

Energetická nezávislost přináší unikátní a komplexní řešení. Vše potřebné vyřešíte u jedné společnosti. Zde myslí kompletně - na topení, elektřinu, ohřev vody nebo funkci klimatizace. Všechny energetické služby ve vašem domě tak budete mít vyřešené za jednotnou cenu.

Za energie tak budete platit výrazně méně a ušetříte finance. Jde o fotovoltaický systém a tepelné čerpadlo. Celý systém je univerzální a dostupný pro mnoho domů. Navíc je také dostupný pro dotace. Vše pracuje promyšleně, bez vaší přítomnosti, za pomoci přírody.

Obrázek

Jak vše funguje?

Tepelné čerpadlo je hlavní zdroj a poskytuje topení a ohřev užitkové vody. Částečně je napájeno ze solární elektrárny. Solární fotovoltaická elektrárna je stěžejní pro dodávku vyrobené energie. Ta vzniká akumulací přebytečné energie z přírody. Přebytečná energie se ukládá do ohřevu vody nebo baterie.

K dispozici jsou také chytré radiátory, které v zimě poskytují potřebné teplo, v létě umí ochladit. Inteligentní regulace vytápění je univerzální, bezdrátový a osvědčený doplněk. Pomáhá regulovat teplotu a to až ve 12 místnostech v domě.

Kalkulace pro vás

Na stránkách Energetické nezávislosti najdete ukázkové kalkulace, které vám pomohou udělat si základní představu, kolik můžete ušetřit. Finální kalkulace se mohou lišit, jsou sestaveny vám a vašemu domu na míru. Záleží také na tom, jaké má váš dům ztráty, jaké jsou potřeby ohřevu vody a podobně.

Nezávazný dotazník

Rozhodli jste se vyzkoušet úsporu pro vaši domácnost? Chcete se o energetické nezávislosti dozvědět více informací? Pak vyplňte nezávazný dotazník. Následně budete kontaktováni odborníky, kteří s vámi proberou všechny možnosti a další postupy.

Kontakty

Máte dotaz nebo doplňující otázku? Obrátit se můžete na telefonní číslo: +420 602 44 88 77 nebo e-mailovou adresu: info@setrice.eu.

  • Hledáte e-shop pro nákupy na Slovensku? Hej.sk je zde pro vás!

Obchody, kde vás odměníme

O Energeticka-nezavislost

Šetřete na vytápění vašeho domu či bytu. Šetřiče.eu nabízí unikátní řešení, jak chytře šetřit při topení, ohřevu vody či používání klimatizace. Dozvíte se zde, jak mít veškeré energetické služby v domě i bytě už za 3282 Kč měsíčně a mnoho dalšího. 

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Energeticka-nezavislost.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se