Elodie details slevové kupóny a slevy

Slevový kupon 5 % na vše v obchodě Elodie details.

Platí do 31.05.2020

 

Chcete vystoupit ze stereotypu a monotónnosti dětských výrobků a oblečení? Proměňte drobnosti každodenního života dítěte na stylové doplňky...

Elodie details

31.05.2020

O obchodu Elodie details

Nakupujte funkční a inovativní dětské výrobky ještě dnes! Obchod Elodie Details nabízí v celosvětovém měřítku nejširší výběr moderních produktů pro děti. Nechte se inspirovat novinkami a přidejte se k Elodie Details, abyste viděli, jak můžete z dětského světa udělat krásnější místo.

Elodie Details fusak do kočárku

Zařaďte se mezi moderní maminky a jezděte stylově! Fusaky do kočárků jsou jedním z nejvíce uznávaných a oceňovaných produktů Elodie Details. Zejména kvůli jejich stylové jedinečnosti, s velkým důrazem na detail a množství chytrých funkcí. A také díky skutečnosti, že padnou téměř do všech dětských kočárků na trhu.

Elodie Details čepice

V obchodě Elodie Details najdete nejen kočárky a doplňky, ale také další dětskou módu. S čepicemi Elodie Details zůstanou vaše děti v teple, a přitom budou vypadat skvěle. Obchod nabízí čepičky s logem v krásných pastelových barvách pro chladné letní noci. Podzimní a zimní čepice jsou vyrobeny z fantastické směsi modalu a bavlny, takže zaručeně ochrání dětskou hlavičku před zimou.

Historie ElodieDetails.cz

Společnost Elodie Details byla založena Lindou Sätterström ve Stockholmu v roce 2006. Bylo to v době, kdy se jí narodila dcerka Elodie a na trhu jí chyběly nekonvenční a zajímavé doplňky pro její dítě. Všude byly jenom samé plachetnice, plyšoví medvídci a jiné klasické hračky. V pravém „udělej si sám“ duchu vytvořila vlastní klipy na dudlíky a brzy je začala dodávat místním prodejcům.

Myšlenkou bylo, aby klip na dudlík byl něco víc než jen způsob, jak zabránit jeho ztrátě. Měl by to být rovněž módní doplněk, něco, co je vidět a možno obdivovat. Nápad se ujal, nejdřív doma ve Skandinávii, později na celém světě. Postupně se přidaly další produkty a dnes značka zahrnuje širokou škálu produktů, vše od dudlíků až po kočárky.

Nákupy na ElodieDetails.cz ještě výhodněji

Stylové a inovativní produkty pro děti nyní seženete ještě výhodněji. Nakupujte v obchodě Elodie Details přes cashback portál Tipli a ušetřete. Díky cashbacku totiž dostanete zpět na účet až 5 % z nákupu na ElodieDetails.cz. A to se vyplatí!

 • Podobný eshop Feedo.sk pre vás máme pripravený aj na Slovensku.
 • W podobnym sklepie możesz kupować również w Polsce, zapoznaj się z Feedo.pl.

Podobné obchody

O Elodie details

Chcete vystoupit ze stereotypu a monotónnosti dětských výrobků a oblečení? Proměňte drobnosti každodenního života dítěte na stylové doplňky a vybavte své miminko designovými kousky na ElodieDetails.cz. Tady věří v důležitost malých věcí a v jejich možnost udělat den krásnější a zábavnější.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.