Obchody / Elektro a PC / Elektro Oáza O Elektro Oáza -

Elektro Oáza

O obchodu Elektro Oáza

Sortiment obchodu Elektro Oáza

V Elektro Oáze koupíte vše pod jednou střechou. Ať už sháníte malé domácí spotřebiče, elektroniku,svítidla, hračky, nářadí na zahradu, nebo třeba telefon, hodinky a drogerii. O veškerém novém zboží vždy informuje aktuální Elektro Oáza leták, kde jsou dostupné nejen nové produkty, ale také akční ceny na vybraný sortiment. 

Pokud si s čímkoli nevíte rady, nebo si chcete zboží objednat po telefonu, máte možnost využít telefonní linku přístupnou každý všední den od 7:00 - 19:00. 

Elektro Oáza Poděbrady

Prodejna Elektro Oáza v Poděbradech je otevřena každý všední den od 6:30 - 19:00. O víkendu můžete pobočku navštívit také, a to každou sobotu od 8:00 do 19:00 a v neděli od 9:00 do 18:00. Prodejnu lidé hodnotí velmi kladně. Z 222 recenzí je většina s pěti nebo čtyřmi hvězdičkami. Lidé si chválí především ochotný a příjemný personál a široký výběr elektra.

Elektro Oáza otevírací doba

Obchod s prodejem elektroniky v Poděbradech má otevřeno každý všední i víkendový den do 19:00. O nejaktuálnějších slevových akcích pravidelně sledujte Elektro Oáza slevy na našich stránkách. Do prodejny se dovoláte na číslo 325 600 300, nebo můžete napsat e-mail recepce@oaza.cz. Společnost sídlí na adrese Kluk 116 v Poděbradech.

Elektro Oáza recenze

Elektro Oáza je velmi kladně hodnocený obchod s elektrem. Má 89% spokojených zákazníků, 95% spokojených zákazníků s dodržením termínu dodání, 93 % spokojeno s komunikací a 100 % spokojených zákazníků s dodaným zbožím.


Podobný eshop planeoelektro.sk pre vás máme pripravený aj na Slovensku.

Szukasz podobnego sklepu w Polsce? Możemy Ci polecić electro.pl

Obchody, kde vás odměníme

O Elektro Oáza

Společnost Maděra a Šípek, spol. s r.o. byla založena roku 1992. Od počátku se věnuje energetické montáži. V roce 1995 byla založena první prodejna s názvem Elektro Oáza, která zajišťuje maloobchodní a velkoobchodní prodej kompletního sortimentu.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Elektro Oáza.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se