eiffeloptic.cz slevové kupóny a slevy

Peníze zpět slevy a kupóny na vše v obchodě eiffeloptic.cz

Platí do 28.09.2020

 
   

Eiffel Optic je český prodejce dioptrických brýlí a doplňujícího příslušenství, jehož pobočky jsou rozesety na mnoha místech České republiky.... více

O obchodu eiffeloptic.cz

Eifell Optic je tradiční českou firmou, která se zabývá především prodejem brýlí. Její pobočky najdete po celé republice, je jich aktuálně 33. Kromě prodeje brýlí a dalšího příslušenství, zajišťuje Eifell Optic na větších pobočkách (jako například Eiffel Optic Praha nebo Eiffel Optic Brno) vyšetření očí a doporučení optimálních brýlí.

Eifell Optic také pravidelně vyhlašuje slevové akce, kdy se cena snižuje až o 70 procent.

Konzultace a servis zdarma

Pro všechny své zákazníky nabízí odbornou konzultaci zdarma. Pokud už brýle máte, tak si je také můžete (na kterékoliv pobočce) nechat zdarma vyčistit nebo opravit drobné závady.

Eiffel Optic Klient Card

Klientskou kartu Eiffeloptic získáte pokud utratíte na nějaké z poboček minimálně 990,- korun a nebo pokud vyplníte formulář na webu. Poté získáte slevu 3 až 15%, podle toho, jak moc u Eiffel Optic utrácíte. Karta je přenosná a její držitelé mají oční test zdarma.

Eiffel Optic Eshop

Na eiffeloptic.cz nenajdete pouze nabídku brýlí. V eshopu lze koupit zboží různého druhu - například elektroniky, oblečení nebo hraček. Většinu z nich si můžete vyzvednout na prodejně v Praze-Michli.

Podobné obchody

O eiffeloptic.cz

Eiffel Optic je český prodejce dioptrických brýlí a doplňujícího příslušenství, jehož pobočky jsou rozesety na mnoha místech České republiky. Kromě brýlí samotných nabízí i bezplatné konzultace pro výběr těch správných skel. Eiffel Optic Eshop na rozdíl od kamenných poboček nabízí i další zboží, například elektroniku.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o slevy a kupóny zpět z ceny nákupu v obchodě eiffeloptic.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.