Ecoegg

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Ecoegg

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu Ecoegg.

O obchodu Ecoegg

Zajímte se o ekologii? Internetový obchod Ecoegg.cz nabízí přírodní prací a čisticí prostředky pro vaši domácnost. Čisticí prostředky od EcoEGG používají téměř výhradně složky přírodně nezávadné, tudíž jsou šetrné k životnímu prostředí a zároveň vhodné pro citlivou lidskou pokožku. Výrobce EcoEGG spolupracuje s organizacemi, jako jsou Allergy UK nebo Exzema Society ve Velké Británii. Výsledkem této spolupráce je ocenění produktů cenou Allergy friendly product. Cílem firmy je představit domácnostem alternativy pro praní a čištění.

Obrázek

Přírodní ekologická domácnost

A co si můžete od EcoEGG pořídit? Produkty si můžete vybrat v kategorii praní, sušení, čistá domácnost a čerstvé potraviny. Například v oblasti praní si můžete zakoupit prací vejce, náhradní náplně do pracího vejce a doplňky pro praní. Produkty v oblasti sušení nabízí sušicí vejce, které funguje podobně jako aviváž. Vaše prádlo tak provoní a bude nadýchané a příjemné na dotek. Bez jediné kapky chemie. V oblasti pro domácnost jsou zase čisticí pasty z jílu, bambusové utěrky nebo ekologický antibakteriální čistič. A jak může EcoEgg zajistit čerstvé potraviny? Díky diskům, které prokazatelně prodlužují životnost ovoce a zeleniny, vydrží vaše potraviny déle čerstvé.

Doprava a platba

Pro dopravu zboží můžete zvolit Českou poštu formou balíku do ruky nebo na poštu, Zásilkovnu nebo kurýra IN-TIME. 

Platit je možné na dobírku, převodem nebo platební kartou online. Navíc na 90 dní dostanete záruku vrácení zboží a při objednávce nad 1 200 Kč máte dopravu zdarma.

Obrázek

Zákaznická linka

V případě jakýchkoliv dotazů se můžete obrátit na e-mail brano@bzs.sk nebo telefonní číslo:+421 902 481 255, kde vám rádi zodpoví jakýkoliv dotaz.

Nakupujte ještě levněji

S Tipli.cz šetříte vaše peníze i čas a šetřit chce přeci každý! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. 

V podobných e-shopech můžete nakupovat také na Slovensku ecoprodukt.sk nebo v Polsku ekodrogeria.pl

Jak uplatnit slevové kupóny na Ecoegg

Nevíte, jak použít slevové kupony EcoEgg? Podívejte se na jednoduchý návod, který jsme pro vás připravili.

1. Výběr slevového kuponu

Nejprve si z nabídky v horní části profilu tohoto obchodu vyberte kupon, který byste chtěli použít.

2. Uplatnění slevy

Klikněte na tlačítko „Získat nabídku“. Tím se přesunete do e-shopu EcoEgg, kde můžete nakupovat s právě získanou slevou.

Proč využívat slevové kupóny na Tipli.cz?

Šetřit chce přece každý! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Ecoegg

Hledáte ekologičtější alternativu pro praní a úklid domácnosti? Navštivte e-shop EcoEgg, kde pro vás přesně takovou alternativu mají. Prací a čisticí prostředky EcoEgg používají téměř výhradně složky přírodě nezávadné, proto jsou vhodné také pro osoby s velmi citlivou pokožkou.

Podmínky nákupu

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 11,25 % zpět z ceny nákupu v obchodě Ecoegg?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se