Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Ecoegg slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 11,25 % na vše v obchodě Ecoegg

Platí do 27.07.2021

 
   

Hledáte ekologičtější alternativu pro praní a úklid domácnosti? Navštivte e-shop Ecoegg, kde pro vás přesně takovou alternativu...

O obchodu Ecoegg

Zajímte se o ekologickou domácnost? Internetový obchod Ecoegg.cz nabízí přírodní prací a čistící prostředky pro Vaši domácnost. Čistící prostředky od EcoEGG používají téměř výhradně složky přírodně nezávadné, tudíž jsou šetrné k životnímu prostředí a zároveň vhodné pro citlivou lidskou pokožku.  Výrobce EcoEGG spolupracuje s organizacemi jako jsou Allergy UK nebo Exzema Society ve Velké Británii. Výsledkem této spolupráce je ocenění produktů cenou Allergy friendly product. Cílem firmy je představit domácnostem alternativy pro praní a čištění, a přitom sklízí různá zdravotní i jiná ocenění.

Přírodní ekologická domácnost

A co si můžete od EcoEGG pořídit? Produkty si můžete vybrat v kategorii praní, sušení, čistá domácnost a čerstvé potraviny. Například v oblasti praní si můžete zakoupit prací vejce, náhradní náplně do pracího vejce a doplňky pro praní. Produkty v oblasti sušení nabízí sušicí vejce, které funguje podobně jako aviváž. Vaše prádlo tak provoní a bude nadýchané a příjemné na dotek. Bez jediné kapky chemie. V oblasti pro domácnost jsou zase čisticí pasty z jílu, bambusové utěrky nebo ekologický antibakteriální čistič. A jak může EcoEgg zajistit čerstvé potraviny? Díky diskům, který prokazatelně prodlužuje životnost ovoce a zeleniny, vydrží Vaše potraviny déle čerstvé. 

popis obrázku


Doprava a platba

Pro dopravu zboží můžete zvolit Českou poštu formou balíku do ruky nebo na poštu, Zásilkovnu nebo kurýra IN-TIME. 

Platit je možné na dobírku, převodem nebo platební kartou online. Navíc na 90 dní dostanete záruku vrácení zboží a při objednávce nad 1.200,- Kč máte dopravu zdarma.

Zákaznická linka

V případě dotazů se můžete obrátit na e-mail: brano@bzs.sk nebo telefonní číslo:+421 902 481 255

S Tipli.cz šetříte vaše peníze i čas a šetřit chce přeci každý! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. 

V podobných eshopech můžete nakupovat také na Slovensku ecoprodukt.sk nebo v Polsku ekodrogeria.pl

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Ecoegg

Hledáte ekologičtější alternativu pro praní a úklid domácnosti? Navštivte e-shop Ecoegg, kde pro vás přesně takovou alternativu mají. Prací a čisticí prostředky Ecoegg používají téměř výhradně složky přírodě nezávadné, proto jsou vhodné také pro osoby s velmi citlivou pokožkou.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 11,25 % zpět z ceny nákupu v obchodě Ecoegg?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 200 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.