Obchody / Elektro a PC / Drainastim O Drainastim -

Drainastim

O obchodu Drainastim

Drainastim Pro je nejvýkonnější žilní stimulátor na českém trhu, který pomáhá bojovat proti příčinám těžkých, bolavých a oteklých nohou. Drainastim Pro funguje jako zdravotnická pomůcka, jež povzbuzuje krevní cirkulaci, omezuje zadržování vody, bojuje proti křečovým žilám, zmírňuje otoky a ulevuje od bolesti nohou.

Jak funguje Drainastim Pro

S přibývajícím věkem ztrácejí svaly tonus, obzvláště v oblasti lýtek. Drainastim Pro přirozeně stimuluje mechanické působení svalů na žíly dolních končetin. Pomocí elektrostimulačního systému tyto svaly velmi rychle posiluje a díky elektrickým impulzům se svaly stahují, následkem čehož se stáhnou i žíly, a krev je tak znovu vytlačována směrem nahoru.

Drainastim Pro nabízí 25 elektrostimulačních programů, které povzbuzují funkci žilní pumpy, jež tělu umožňuje, aby krev stoupala z dolních končetin opět směrem k srdci. Když jsou žíly rozšířené, nebo naopak zúžené a chlopně opotřebované, návrat krve do srdce již neprobíhá standardně a začínají se objevovat bolesti. Drainastim Pro nabízí v rámci svých programů vlny k posílení kapilár, díky kterým dojde k posílení žilních stěn a chlopně opět začnou hrát roli hermetických ventilů, jež zabraňují hromadění krve v žilách, které způsobuje otoky a bolesti. Elektrostimulační systém přístroje také posiluje a tonizuje svaly dolních končetin, díky čemuž začne žilní pompa v lýtkách fungovat stejným způsobem, jako kdybyste strávili několik hodin chůzí.

Obrázek

Výsledky Drainastim Pro

Přístroj Drainastim Pro byl po dobu jednoho roku podroben četným klinickým zkouškám. Jejich závěrem je konstatování, že se jedná o bezpečnou, bezbolestnou a spolehlivou metodu doporučenou zejména pro problémy související s krevním oběhem. Výsledkem používání Drainastim Pro je snížení otoků nohou a kolen, posílení žilních stěn a vstřebání křečových žil, povzbuzení krevního oběhu a pominutí bolesti nohou. Viditelné výsledky navíc testované osoby začaly pociťovat už po 28 dnech používání.

Heidi Janků a Drainastim Pro

Je možné si také přečíst o české zpěvačce a herečce Heidi Janků, která Drainastim Pro používá a vychvaluje si výhody této nové zdravotnické pomůcky. Heidi Janků potvrzuje, že má díky Drainastimu opět lehké nohy, cítí se lépe a používání tohoto přístroje doporučuje všem mužům i ženám, kteří se chtějí zbavit těžkých, oteklých a unavených nohou, posílit nejdůležitější části těla a pomoct si od lokálních bolestí.

Obrázek

Nákup Drainastim Pro

Na webu Drainastim si můžete přístroj objednat v pár jednoduchých krocích, ve kterých si zvolíte vybraný model, vyberete příslušenství, vyplníte nezbytné údaje k odeslání a zvolíte způsob platby a doručení. Drainastim navíc nabízí 90 dní záruky vrácení peněz. Pokud byste nebyli s účinkem spokojeni, můžete přístroj jednoduše během této zkušební doby vrátit zpět bez vysvětlování. Pokud budete mít jakékoliv otázky ohledně objednávkového formuláře nebo byste si přístroj chtěli objednat telefonicky, můžete využít zákaznickou linku na čísle 606 921 122.

Způsoby platby:

 • platba dobírkou,
 • platba bankovním převodem.

Způsoby doručení:

 • kurýrní služba PPL,
 • Česká pošta,
 • osobní odběr na pobočce Drtinova 12, Praha 5.

Ještě levnější nakupování s Tipli

Nakupujte s portálem Tipli a ušetříte tak spoustu času i peněz. Díky cashbacku získáte zpět část peněz, které utratíte. Za pomůcku Drainastim Pro tak můžete ušetřit až 3,5 % z každého nákupu.

Drainastim slevové kódy, které jste zmeškali

Sleva 20 % na nákup v obchodě Drainastim.cz

28.02.2021

Sleva 20 % na nákup v obchodě Drainastim.cz

31.01.2021

Obchody, kde vás odměníme

O Drainastim

Trápí vás potíže s krevním oběhem u dolních končetin? Drainastim představuje unikátní řešení. Jedná se o nejvýkonnější stimulátor krevního oběhu nohou, který na českém trhu můžete najít. Drainastim povzbuzuje krevní cirkulaci, omezuje zadržování vody v končetinách, bojuje proti křečovým žilám a zmírňuje otoky nohou.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Drainastim.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se