Obchody / Služby / Direct pojišťovna O Direct pojišťovna -

Direct pojišťovna

O obchodu Direct pojišťovna

Direct pojišťovna na tuzemském trhu působila od 21. května 2007 do 25. června 2012 ve vlastnictví RSA. Na trh se vrátila 15. června 2015 pod vlastnictvím VIGO Investments. Od té doby působí jako univerzální neživotní pojišťovna. Nynějším předsedou představenstva Direct pojišťovny je Pavel Řehák, MBA.

Co Direct pojišťovna nabízí?

Direct pojišťovna se specializuje na neživotní pojištění, které nabízí jak lidem, tak i firmám. Vůči zákazníkům přistupují vstřícně a snaží se vše řešit rychle a jednoduše. O tom vypovídají možnosti uzavření pojištění - zákazník vyřídí pojištění pomocí poboček, makléřů, online nebo telefonicky na čísle 221 221 221. Jeden z nejhledanějších finančních produktů Direct pojišťovny je například cestovní pojištění nebo povinné ručení.

 • cestovní pojištění – Direct pojišťovna má opravdu pestré nabídky pro sjednání cestovního pojištění. Například pojistit si rizikové sporty lze i den předem nebo si můžete pojistit odpovědnost, úraz, zavazadla i storno na dovolenou v ČR.
 • povinné ručení – V případě povinného ručení nabízí Direct pojišťovna nejvyšší limit na trhu, umožňuje sestavení pojištění dle zákazníkových potřeb nebo nabízejí náhradní vozidlo po dobu opravy až na 10 dní.

Direct pojišťovna pobočky

Na pobočkách Direct pojišťovny zákazníci mají možnost uzavřít smlouvu nebo upravit smlouvu stávající. Na pobočkách lze i platit za služby nebo zjistit potřebné informace o pojišťovně. Kromě poboček zákazníci mohou sjednávat pojištění i u obchodních partnerů Direct pojišťovny.

Na svých internetových stránkách má Direct pojišťovna seznam poboček s adresou a mapou, která pomůže zákazníkovi vyhledat nejbližší banku. Stránka zároveň podá důležité informace o produktech, nebo obecně o bance jako takové.

Produkty Direct pojišťovny

 • V tomto eshope môžeš nakúpiť aj na Slovensku, pozri sa na Axa.sk.
 • Podobny sklep AXA direct mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás odměníme

O Direct pojišťovna

Hledáte novou pojišťovnu? Direct pojišťovna je mladá, rozvíjející se firma, se kterou budete rozhodně spokojeni. Direct je pojišťovnou pro lidi. Se zákazníky jednají přímo a neskrývají se za háčky a hvězdičky ve smlouvách.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Direct pojišťovna.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se