Obchody / Služby / CryptoKingdom.cz O CryptoKingdom.cz -

CryptoKingdom.cz

O obchodu CryptoKingdom.cz

Láká vás svět kryptoměn? Chcete přijít na kloub této měně, která se stala během chvíle jednou z nejžádanějších? Nevíte přesně, o co jde? Chcete s nimi obchodovat a získávat tak měnu, která stále roste a vyvíjí se? Svět kryptoměn není složitý, ale bez základních znalostí můžete ztratit, než získat.

Svět kryptoměn

CryptoKingdom.cz vás vtáhne do světa kryptoměn. Už to nemusí být jen svět financí, kde můžete vydělávat! Na stránkách si zakoupíte tři různé produkty, které vám pomohou v obchodě s kryptoměnami. Na stránkách najdete videa, která vám podají informace ohledně znalostí, které byste měli mít, než začnete obchodovat.

CryptoKingdom.cz disponují také e-bookem, kde si přečtete zajímavosti a zjistíte také základní informace. Díky tomu zjistíte, jak s kryptoměnami obchodovat, co pro vás představují i to, jak na nich můžete vydělat. Poté si můžete postupně zakoupit produkty k obchodování. Jaké produkty jsou vám k dispozici?

Signály

Startovní produkt, který vás vtáhne do světa kryptoměn. Po zakoupení vám přijdou na e-mail odkazy na kanály, které vás tímto světem provedou. Poví vám, kdy kryptoměnu nakupovat a kdy ji prodávat. Vše jedním klikem ze svého mobilu.

Hold

Cíle produktu jsou dva. Prvním je dát vám možnost využít znalostí analytiků, kteří se zaměřují na dlouhodobé držení kryptoměn. Ti pro vás zpracovávají vzorové portfolio včetně řízení peněz. Druhým je ukázat vám kryptoměny s potenciálem. I do takových kryptoměn se pak pravidelně ukládají určité částky. Jedná se vlastně o takové rizikovější spoření na důchod s potenciálem zisku.

ASP

Produkt je pro pokročilé jedince, kteří již umí ovládat burzu. Pokud disponujete alespoň 250 000 Kč nebo ekvivalentní hodnotou v jiné měně a chcete profesionální informace a následovat fond pro roční vysoké zhodnocení, pak je produkt vhodný právě pro vás.

Obrázek


Možnosti platby

 • platební kartou
 • platební bránou GoPay
 • převodem na bankovní účet
 • bezhotovostním převodem měnové jednotky Kryptoměny (BTC, LTC)

Kontakty

Pokud potřebujete poradit s objednávkou, vrátit zboží, reklamovat zboží nebo máte nějaký dotaz, můžete obchod kontaktovat následovně písemně na e-mailovou adresu info@cryptokingdom.cz. Odstoupit od smlouvy můžete do 14 dní ode dne uzavření smlouvy.

Nákupy s Tipli.cz

Nakupujte s portálem Tipli ještě výhodněji. Díky cashbacku získáte zpět část peněz za svůj nákup na internetu.

Obchody, kde vás odměníme

O CryptoKingdom.cz

Objevte svět kryptoměn a naučte se obchodovat na burze. S unikátním on-line programem CryptoKingdom.cz zjistíte vše potřebné, co potřebujete znát k ovládání kryptoměn a navíc se můžete rychle přiblížit k vysokým obratům a ziskům. 

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod CryptoKingdom.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se