Obchody / Móda a obuv / Crazy Factory O Crazy Factory -

Crazy Factory

O obchodu Crazy Factory

Možnosti zdobení těla jsou známé již od pravěku. S dobou se vyvíjejí, mění, rozšiřují se možnosti. Jednou z populárních metod je piercing. Ten ozdobí takřka každý kousek lidského těla. Můžete popustit uzdu své fantazii a pořídit si ozdoby všeho druhu na e-shopu Crazy Factory.

Svět piercingu

Piercing je jakýkoliv druh šperku, kterým se propichuje kůže člověka, který se jím bude pyšnit. V dávných dobách se propichováním kůže vyjadřovala příslušnost k určitému kmenu. Někdy to bylo vyjádření významné životní události. Dnes už piercing pro většinu lidí nemá rituální význam, jde pouze o ozdobu těla nebo vyjádření odlišnosti či jiného názoru.

Svět stále vnímá zkrášlování těla těmito metodami jako něco zvláštního a jiného. Rozhodujete se ozdobit své tělo piercingem? Vsaďte na zkušeného piercéra. Propíchne vám kůži odborně a hygienicky, poradí, jak se o ránu starat a přidá rady. Už dopředu si můžete na e-shopu Crazy Factory vybrat ozdobu nebo rovnou ozdoby, které budete chtít nosit na svém těle.

Obrázek

Co si nechat propíchnout?

Piercingem můžete ozvláštnit své tělo prakticky kdekoliv, piercér vám poradí a doporučí nejlepší šperk pro dané místo. Nejčastěji bývá k propíchnutí využito ucho, nos, jazyk, pupík, obočí, intimní partie, ústa a další. Doporučujeme vždy volit šperky, které jsou z chirurgické oceli. Může být pozlacena žlutým nebo růžovým zlatem.

Z široké škály jednotlivých šperků si vybere každý. Hledáte netradiční zásnubní prsteny? Nebo raději piercing či jiný šperk? E-shop Crazy Factory nabízí své možnosti. Co zde najdete? Například kuličky, kolíčky, plugy, roztahovací nástroje, tunely, zahnuté činky, labrety, kroužky do nosu a mnoho dalšího. Nejste si jistí, zda vám piercing bude slušet? Vyzkoušejte falešný piercing, na jehož základě se rozhodnete.

Jedinečnost a vlastní styl

Jedinečnost, důraz na odlišnost a styl jsou hodnoty, které vyznáváte? Pak budete v souladu s e-shopem Crazy Factory. Zabývají se prodejem dlouhou dobu, přes deset let. Na poli prodeje tedy mají zkušenosti. Snaží se nacházet nové a moderní metody a trendy, které svým zákazníkům předkládají.

V rámci prodeje přináší mimořádné akce a slevy všeho druhu. Nedisponují kamennou prodejnou, ale e-shop zajistí zásilky po celém světě. Zboží se dodává od 4 do 7 dní po obdržení platby. Zboží můžete vrátit bez udání důvodu do 14 dní od převzetí zásilky. Je potřeba napsat e-mail info@crazy-factory.com .

Doprava a platba

 • poštovné - 109,-
 • zásilka nad 799,- má poštovné zdarma
 • bankovní převod - zdarma
 • PayPal - zdarma
 • online platba kartou - zdarma

Kontakty

Potřebujete radu, máte dotaz nebo otázku ohledně objednávky? Můžete využít e-mailovou adresu info@crazy-factory.com nebo kontaktní formulář.

Obchody, kde vás odměníme

O Crazy Factory

Jste rebel duší i tělem a milujete piercingy a další slušivé šperky? Pak rozhodně musíte navštívit internetový obchod Crazy Factory. V e-shopu Crazy Factory objevíte nespočet druhů piercingů a náušnic z kvalitních materiálů, jako je například stříbro nebo chirurgická ocel. Na Crazy-Factory.cz si vyberete také z řady dalších šperků a bižuterie, kterými uděláte radost sobě i někomu blízkému. 

Crazy Factory v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Crazy Factory.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se