CK Saturn

O obchodu CK Saturn

Dovolená je zasloužený hřeb pracovního roku každého z nás. Ať už toužíte po relaxační dovolené u moře či po aktivním poznávacím zájezdu, v cestovní kanceláři Saturn si vyberete přesně podle svých představ. CK Saturn nabízí velký výběr pobytových zájezdů po celé Evropě. Vybrat si můžete typ ubytování, dopravy, stravy či animačních výletů.

Cestování kancelář Saturn zahájila svoji samostatnou působnost v roce 2019, do té doby byla součástí společnosti ČSAD Autobusy České Budějovice. CK Saturn od doby zahájení své činnosti vypravila na dovolenou plnou zážitků už několik tisíc spokojených klientů. A nyní jedním z nich můžete být také. Vydejte se na svou vysněnou dovolenou a užijte si zasloužený odpočinek se službami CK Saturn.

Obrázek

Dopřejte si dovolenou snů

Dovolenou potřebuje čas od času každý z nás. Ať už jste příznivcem teplého počasí a toužíte rekreovat při slaném mořském vánku, nebo jste spíše fanouškem zimních radovánek a aktivní dovolené na horách, v CK Saturn si vyberete dovolenou přesně podle vašich představ. V nabídce zájezdů můžete vybírat z nepřeberného množství destinací po celé Evropě. Snadné cestování vám zajistí také předem zvolený typ ubytování, doprava a samozřejmě také destinace. To vše pod záštitou ověřené cestovní kanceláře Saturn, která na cestách nabízí také nepřetržité služby delegáta. 

Zákaznický servis CK Saturn

Nevíte si rady s výběrem té správné dovolené pro vás i vaši rodinu? Kontaktujte zákaznický servis obchodu CK Saturn na telefonním čísle +420 380 427 820 nebo na e-mailové adrese cksaturn@cksaturn.cz, kde vám každý všední den od 9:00 do 17:00 ochotný personál zodpoví každý dotaz a poradí s on-line nákupem či reklamací zboží.

Nakupujte ještě levněji díky Tipli.cz

Využívejte mimořádné akce v obchodě CK Saturn a nakupujte ještě levněji. Způsobem, jak ještě více ušetřit při on-line nakupování, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě CK Saturn vás odměníme 2,5 % z částky vašeho nákupu

Obchody, kde vás odměníme

O CK Saturn

Dovolená je zasloužený hřeb pracovního roku každého z nás. Ať už toužíte po relaxační dovolené u moře či po aktivním poznávacím zájezdu, v cestovní kanceláři Saturn si vyberete přesně podle svých představ. CK Saturn nabízí velký výběr pobytových zájezdů po celé Evropě. Vybrat si můžete typ ubytování, dopravy, stravy či animačních aktivit. Vyjeďte na svou vysněnou dovolenou a užijte si zasloužený odpočinek se službami CK Saturn.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod CK Saturn.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se