Obchody, kde vás odměníme

Česká pojišťovna slevové kupóny a slevy

Sleva 20 % při sjednání online na Generalipojistovna.cz na Česká pojišťovna

 

Při sjednání online získáte slevu 20 % na cestovní pojištění, povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění majetku a pojištění odpovědnosti na… více

O obchodu Česká pojišťovna

Česká pojišťovna je největší firma svého druhu v Česku, navíc funguje bezmála 200 let! Připojte se i vy k více než 3 milionům klientů, kteří využívají její služby.

Životní pojištění na jedničku

Česká pojišťovna nabízí špičkové životní pojištění Můj život, které můžete sjednat nejen pro sebe, ale i pro své děti (a to dokonce dospělé!). Speciální Penzijní plán vám pomůže připravit se na stáří, abyste ani v pozdějším věku nepřišli o životní komfort. Za své služby získala ČP dokonce 1. místo v žebříčku Hospodářských novin v kategorii Klientsky nejpřívětivější pojišťovna.

Jaké nabízí Česká pojišťovna cestovní pojištění?

Vybrat si můžete z varianty pro Českou republiku, Evropu nebo pro celý svět. Je jedno, kam cestujete, cestovní pojištění od České pojišťovny je tu pro vás. Děti do 6 let ho dokonce mají zdarma, do 18 let pak s 50% slevou. Zajistit se lze i před zpožděním letu nebo stornovacími poplatky.

3letá garance na povinné ručení

Kdo chce mít od starostí pokoj, volí povinné ručení s garancí ceny. U České pojišťovny je to až na 3 roky. První autonehoda navíc neovlivní váš bonus, který může být až 55 %. Vybírat můžete ze 4 variant. V závorce uvádíme pojistný limit.

 • Start (35/35)
 • Standard (50/50)
 • Exclusive (100/100)
 • Comfort (150/150)

Havarijní pojištění pro ty, kdo chtějí víc

Pokud si svého auta vážíte, dopřejte mu havarijní pojištění. Maximální bezpečnost získáte s variantou All risk, vybrat si ale můžete i variantu levnější zaměřenou buď na pojištění před živly, nebo vandalismem. Abyste ušetřili ještě více, máte možnost sáhnout po komplexním pojištění auta – kombinaci povinného i havarijního pojištění.

Neživotní pojištění na míru

Pojistit si můžete nechat opravdu úplně všechno. Stačí kontaktovat zákaznický servis České pojišťovny a můžete se domluvit na individuálním řešení.

Základní produkty České pojišťovny:

 • cestovní pojištění
 • povinné ručení
 • havarijní pojištění
 • pojištění majetku
 • penzijní pojištění.

Dnes je Česká pojišťovna se 7 miliony uzavřených smluv největší pojišťovnou v zemi, má více než 20% podíl na trhu. Od roku 2008 je navíc součástí Generali CEE Holdingu, do něhož patří také pojišťovna Generali.

Recenze Česká pojišťovna

5.0

Martin M.

05.11.2019 5.0

spokojen

Patrik K.

01.06.2017 5.0

super

Jana M.

03.09.2019 5.0

O Česká pojišťovna

Se službami od České pojišťovny budete připraveni na cokoliv. Zabezpečte sebe, rodinu, auto nebo majetek a buďte v pohodě s největší pojišťovnou v ČR. Pojišťovna se 190letou praxí je zárukou jistoty!

Kategorie obchodu

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Česká pojišťovna.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 200 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.