Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Casaut.cz slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 1,5 % na vše v obchodě Casaut.cz

Platí do 15.06.2021

 
   

E-shop Časaut.cz je specialista na autodoplňky a pomůže vám s kompletním vybavením vašeho vozového parku.... více

O obchodu Casaut.cz

Eshop Časaut.cz vám pomůže s kompletním vybavením vašeho vozového parku. Své auto můžete tak vybavit od střechy až po kola, vyčistit, udržovat a uzdravit lak a splníte také všechny bezpečnostní požadavky. Auto rozhodně využije spoustu doplňků pro exteriér i interiér, dále nosiče, nářadí a příslušenství. V neposlední řadě zde můžete nakoupit elektro příslušenství, autohifi příslušenství nebo třeba osvětlení. Každý produkt má samozřejmě důkladný popis. V něm najdete nejen základní charakteristiky produktů jako jsou rozměry, ale také popis, funkci a důležitou informaci o tom, pro jaké vozidlo jsou produkty vhodné.

Doprava a platba

Zboží Vám až domů doručí Česká pošta formou balíku do ruky i na poštu, DPD, PPL nebo GLS. Osobně můžete odebírat v Zásilkovnách. Platit můžete bankovním převodem, na dobírku nebo platební kartou online.

Zákaznický servis

Pro všechny případy je vám k dispozici zákaznický servis prostřednictvím e-mailu:info@casaut.cz a telefonu:+420 733577670, který můžete používat pro řešení problémů s produkty i doručením.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Casaut.cz

E-shop Časaut.cz je specialista na autodoplňky a pomůže vám s kompletním vybavením vašeho vozového parku. Nakupte si povinnou výbavu do auta, náhradní díly nebo třeba přípravky nejen na čištění interiéru.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 1,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Casaut.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 200 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.