Casaut.cz

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Casaut.cz slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 1,5 % na vše v obchodě Casaut.cz

Platí do 28.11.2021

 
   

E-shop Časaut.cz je specialista na autodoplňky a pomůže vám s kompletním vybavením vašeho vozového parku....

O obchodu Casaut.cz

E-shop Časaut.cz vám pomůže s kompletním vybavením vašeho vozového parku. Své auto můžete vybavit od střechy až po kola, vyčistit, udržovat a uzdravit lak a splníte také všechny bezpečnostní požadavky. Auto rozhodně využije spoustu doplňků pro exteriér i interiér, dále nosiče, nářadí a příslušenství.

V neposlední řadě zde můžete nakoupit elektro příslušenství, autohifi příslušenství nebo třeba osvětlení. Každý produkt má samozřejmě důkladný popis, ve kterém najdete nejen základní charakteristiky produktů, jako jsou rozměry, ale také popis, funkci a důležitou informaci o tom, pro jaké vozidlo jsou produkty vhodné.

Obrázek

Doprava a platba

Zboží z e-shopu Časaut.cz vám až domů doručí Česká pošta formou balíku do ruky i na poštu, služba DPD, PPL nebo GLS. Osobně můžete odebírat v Zásilkovnách. Platit můžete bankovním převodem, na dobírku nebo platební kartou online.

Zákaznický servis

Pro všechny případy je vám k dispozici zákaznický servis prostřednictvím e-mailu info@casaut.cz a telefonu:+420 733577670, který můžete používat pro řešení případných problémů s produkty i doručením.

Nakupujte ještě levněji

Využívejte mimořádné akce na Časaut.cz. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Časaut.cz vás odměníme až 1,5 % z částky vašeho nákupu.

V podobném obchodě můžete nakoupit také na Slovensku na Pneu.sk.

Proč využívat slevové kupóny na Tipli.cz?

Šetřit chce přece každý! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

Ještě jste nenašli produkt, který jste hledali? Můžeme vám doporučit třeba Auto Hotárek, kde pro vás máme přichystané další akční nabídky, díky kterým ušetříte ještě víc!

Obchody, kde vás také odměníme

Jak uplatnit slevové kupóny na Casaut.cz

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Casaut.cz

E-shop Časaut.cz je specialista na autodoplňky a pomůže vám s kompletním vybavením vašeho vozového parku. Nakupte si povinnou výbavu do auta, náhradní díly nebo třeba přípravky nejen na čištění interiéru.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 1,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Casaut.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.