Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Pro obchod CarbBlocker.cz právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevové kupony z obchodů Pilulka.cz, Dr.Max, BENU Lékárna, Lékárna.cz, nebo Dermacol.

Doprava zdarma nad 999 Kč na Dr. Max

+ 5 % zpět z nákupu

Nakupte v lékárně Dr. Max za více než 999 Kč a poštovné máte zdarma. více

Doprava zdarma nad 1 499 Kč na Benu Lékárna

Platí do 31.12.2020

+ 1,5 % zpět z nákupu

Nakupujte léky, zdravotní potřeby a doplňky stravy na Benu lékárna nad 1 499 Kč a získáte dopravu zdarma. více

Vše za 99Kč na Lékárna.cz

+ 5 % zpět z nákupu
   

Vybrané produkty pouze za 99Kč na Lékárna.cz. více

Doprava zdarma nad 600 Kč na Dermacol.cz

Platí do 31.12.2020

+ 2 % zpět z nákupu

Pořiďte svou oblíbenou kosmetiku bez výdajů navíc! Zbytečnou položkou je například doprava, která pro vás bude zdarma, pokud nakoupíte zboží… více

O obchodu CarbBlocker.cz

Trápí vás přebytečná kila, která vám ubírají na sebevědomí vždy, když se podíváte do zrcadla? Toužíte rychle zhubnout, ale nechcete se zase trápit s namáhavými a mnohdy zbytečnými dietami? Pak pro vás máme řešení! S efektivním přípravkem z obchodu CarbBlocker.cz uvidíte, že hubnutí může být snadné a rychlé. Carb Blocker je účinný doplněk stravy, který podporuje rychlé a zdravé hubnutí.

Hubněte zdravě a rychle 

Každý se chceme ve svém těle cítit dobře a zdravě. K tomu nám však občas brání přebytečná kila, kterých bychom se rádi zbavili, aniž bychom museli podstupovat zdlouhavé a úmorné diety. Obchod CarbBlocker.cz přichází s unikátním produktem, díky kterému půjde hubnutí snadno a rychle

Carb Blocker je laboratorně testovaný přírodní produkt, který obsahuje unikátní kombinaci látek všestranně působících na tělo a zrychlujících metabolismus, čímž podporuje rychlé a efektivní spalování tuků. Jeho složení vám proto zaručuje rychlé hubnutí bez vedlejších účinků.

Carb Blocker hubnutí

Složení a dávkování produktu Carb Blocker

Produkt Carb Blocker je účinným pomocníkem v hubnutí. Neutralizuje trávicí enzymy alpha amylase, tím oddaluje trávení cukrů, pečiva a dalších potravin s obsahem sacharidů a znemožňuje jejich přeměnu na tuky. 

Jedno balení obsahuje 120 tobolek, přičemž jedna tobolka obsahuje účinné látky, kterými jsou například čekanková vláknina, vitamín C či guarana. Doporučené denní dávkování jsou 1 až 2 tobolky vždy před jídlem.

Carb Blocker Tablety

Nakupujte ještě levněji díky Tipli.cz

Využívejte mimořádné akce v obchodě CarbBlocker.cz. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě CarbBlocker.cz vás odměníme až 12 % z částky vašeho nákupu. 

Podobné obchody

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O CarbBlocker.cz

Chcete se rychle zbavit přebytečných kil a nepodstupovat při tom namáhavé a mnohdy zbytečné diety? S efektivním přípravkem z obchodu CarbBlocker.cz uvidíte, že to jde snadno a rychle! Carb Blocker je účinný doplněk stravy, který podporuje rychlé a zdravé hubnutí

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 12 % zpět z ceny nákupu v obchodě CarbBlocker.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.