Obchody / Camaieu O Camaieu -

Camaieu

O obchodu Camaieu

Společnost Camaïeu byla založena v roce 1984 ve Francii a stala se mezinárodně uznávanou dámskou módní značkou prêt-à-porter. O oblíbenosti této oděvní značky svědčí i skutečnost, že síť prodejen se neustále rozrůstá, nyní ji najdete v 18 zemích světa a ve více než 1 000 kamenných prodejnách. Camaieu svou kolekci neustále obměňuje, a tak se můžete každý týden těšit na 100 nových stylových kousků! Navíc si zákaznice mohou vybírat z široké nabídky zboží za vždy atraktivní ceny. Camaieu prostě neomrzí. Zaneste do svého oblékání esenci francouzského stylu s Camaieu!

Camaieu móda

Prodejny Camaieu

V České republice najdete kamenné obchody Camaieu téměř ve všech obchodních centrech. Rozhodně nemusíte chodit daleko!

V Praze patří k nejnavštěvovanějším prodejnám např. tyto:

 • PALACE FLORA: Vinohradská 151, 130 00 Praha 3-Žižkov. Otevírací doba: Po-So 9:00 - 21:00, Ne 10:00 - 21:00. 
 • GALERIE HARFA: Českomoravská 2420/15a, 190 00 Praha 9. Otevírací doba: Po-Ne 9:00 - 21:00.
 • METROPOLE ZLIČÍN: Řevnická 1, 155 21 Praha 5. Otevírací doba: Po-Ne 9:00 - 21:00.

V Brně prodejnu Camaieu můžete navštívit zde:

 • OC CAMPUS SQUARE: Netroufalky 16, 625 00 Bohunice. Otevírací doba: Po-Pá 9:00 - 20:00, So-Ne 10:00 - 20:00.

V Ostravě si zajděte např. sem:

 • CC AVION SHOPPING PARK: Rudná 3114, 700 30 Ostrava. Otevírací doba: Po-Ne 10:00 - 21:00.

Kontakt na zástupce Camaieu pro Českou republiku

Nechcete, aby vám unikla jakákoliv novinka? Potřebujete se na něco zeptat? Nehledejte Camaieu eshop. Ideálním řešením je zaslat zprávu přes Facebookový profil @CamaieuCeskaRepublika. Zde se můžete také přihlásit k odběru novinek v podobě newsletteru, který vám bude pravidelně zasílán na váš e-mail. Na Facebooku rovněž najdete kontakt na jednotlivé prodejny, které se v ČR nachází, včetně telefonního čísla a e-mailu. 

Zástupcem pro ČR je firma CAMAIEU ČESKÁ s.r.o., která sídlí na Praze 5, Smíchov, ulici Radlická 3301/68, PSČ 150 00.

Jak je to s vrácením zboží u Camaieu?

Nakoupili jste pro sebe produkty Camaieu a později jste doma zjistili, že vám nesedí? Koupili jste nevhodný dar? Nezoufejte! Pokud není zboží nošeno nebo poškozeno, podle zákona máte možnost ve stanovené lhůtě zboží vrátit nebo vyměnit za jiné. Navštivte kteroukoliv prodejnu Camaieu se zbožím, které chcete vrátit nebo vyměnit spolu s dokladem o jeho zaplacení a Camaieu vám vrátí peníze, případně si budete moci vybrat náhradní produkt. 

Co vás čeká při reklamaci?

Zjistili jste, že zakoupené zboží je poškozeno, nebo nemá dostatečnou kvalitu? Reklamace se neobávejte. Celý proces není nijak složitý. Můžete tak učinit přímo v prodejně Camaieu, kde jste produkt nakoupili. I při reklamaci musíte mít pokladní doklad o zaplacení. Reklamace u Camaieu probíhá tak, že prodejce převezme reklamované zboží, posoudí, zda-li jde o vadu materiálu či zpracování oděvu a nanejvýš do 30 dnů vás obeznámí s výsledkem reklamace. A co když vás do 30 dnů neinformuje? Pak máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a prodejce Camaieu je povinen vám vrátit peníze za nevyhovující zboží.

Camaieu svetry

Věrnostní program Camaieu

Získejte slevy a benefity za to, že vás baví nakupovat v Camaieu! Registrujte se a požádejte o věrnostní kartu. Co tím získáte? Za každou utracenou 1 korunu vám přičtou na vaši kartu 1 bod. Při pouhé aktivaci karty obdržíte 50 bodů. Za nasbíraných 2 500 bodů můžete zažádat o slevový voucher na 100 Kč. A tím výhody registrace zdaleka nekončí! Jako věrná zákaznice získáte delší lhůtu na vrácení zboží a výměnu zlevněného zboží. Místo obvyklých 7 dnů se tak můžete těšit na 30ti denní lhůtu na všechny výrobky. A co byste říkali dárku k vašim narozeninám - i to je s Camaieu realita!

 • V podobném eshopu můžete nakoupit i na Slovensku, podívejte se na Gant.sk.
 • Podobný obchod Wittchen jsme pro vás připravili také v Polsku.

Camaieu slevové kódy, které jste zmeškali

Výprodej oblečení se slevou až 70 % v obchodech Camaieu

11.02.2020

Slevy a benefity s Věrnostním programem Camaieu

21.01.2021

Obchody, kde vás odměníme

O Camaieu

Kolekce oděvů od Camaïeu se zaměřují na poměrně široké spektrum žen, které mají rády moderní atraktivní módu a nestydí se ukázat svou ženskost. Móda Camaïeu má v sobě notnou dávku šarmu, energie, svůdnosti i nádech francouzské elegance. Oblečení je velmi pohodlné a ženské. I když zatím není dostupná česká verze Camaïeu eshop, je z čeho vybírat. A proto doporučujeme zavítat do jedné z kamenných prodejen nebo si nejdříve projít online katalog, kde se můžete nechat inspirovat nepřeberným množstvím triček, halenek, kalhot, šatů, sukní, džín, kabátů, bund, módních doplňků, spodního prádla a šperků.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Camaieu.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se