Aby jste nepřišly o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Pro obchod Bitstock právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevy z obchodů AliExpress, Booking.com, Datart, About You, nebo Dr.Max.

Slevové kupóny jako DÁREK pro nové uživatele na AliExpress

+ 10 % zpět z nákupu
   

Slevový kupon získáte při prvním nákupu na AliExpressu. více

Tisíce nabídek na ubytování na Slovensku - Booking.com

+ 4 % zpět z nákupu
   

Tatry, Košice, Bratislava? Vybírejte z tisíců možností ubytování na krásném Slovensku přes Booking.com. S Tipli cashbackem ušetříte ještě více. více

Kupte fritézu a získejte dárek ZDARMA - Datart

+ 2,5 % zpět z nákupu
   

Vařte a smažte v Tefal Versalio a získejte parní košík jako dárek více

Sleva až 60 % na šaty na About You

+ 7,5 % zpět z nákupu

Na About You seženete šaty se slevou až 60 %. Ať už chcete šaty na ples, na večírek, do města nebo na pláž. více

Šaty

Platí do 01.10.2020

+ 4,5 % zpět z nákupu

Vaše nové oblíbené šaty z měkkého žerzeje ve dvou provedeních: černo-bílá kohoutí stopa (50% bavlna, 40% viskóza, 8% polyester, 2% elastan) a… více

Doprava zdarma nad 999 Kč na Dr. Max

+ 5 % zpět z nákupu

Nakupte v lékárně Dr. Max za více než 999 Kč a poštovné máte zdarma. více

O obchodu Bitstock

Internetová stránka Bitstock nabízí jednoduchý, rychlý a především bezpečný nákup a prodej Bitcoinu. Důvěryhodný partner ve světě kryptoměn nabízí možnost Bitcoiny nakupovat, prodávat a managovat své stávající bitcoiny. Stránka Bitstocku má přes deset tisíc spokojených uživatelů a je na trhu již více než pět let. Poskytuje svým zákazníkům service centrum se sídlem v Praze.

Začínáme s Bitcoinem

Chcete-li zhodnotit vaše finanční prostředky, či začít s Bitcoinem a porozumět technologickým základům fungovaní, pak je na stránkách připravená rubrika Jak začít s Bitcoinem. Na prvním místě by vždy měla být finanční gramotnost, kterou specialisté z Bitstocku zpracovali srozumitelně pro své zákazníky. Díky přehledu na Bitstocku se budete moci ve světě Bitcoinu pohybovat bezpečně a sebevědomě.
Bitcoin

Směna BTC

Své Bitcoiny můžete směnit více způsoby. Hotově lze BTC nakupovat a prodávat bez registrace až do výše 25 000 kč. Hotovost lze vložit či vybrat na téměř 300 místech v síti prodejen Geco nebo na bitcoinmatech společnosti Bitstock. Rychle a jednoduše lze BTC směnit on-line pomocí stránek Bitstock, to vše bez nutnosti registrace do výše 25 000 kč. Bitcoiny jsou odesílány hned po přijetí platby. Nejvýhodnější kurz však nabízí Bitstock+ . Jedná se o bezpečný bitcoinový účet, který nabízí transakce bez omezení. Tato přehledná služba pro směnu a bezpečnou úschovu vašich bitcoinů nabízí obchodování bez limitu s možností vkladu či výběru pomocí bankovního převodu, platební karty či hotovosti v síti Bitcoinmatů.

Služby zákazníkům

Bitstock má vlastní síť bitcoinových ATM a nabízí možnost jejich vyzkoušení ve svém Klientském centru na Národní 41 v Praze. V Bitstocku jsou připraveni Vám poradit i co se týče vysoce bezpečné a unikátní burzy Bitstock Market. Bitstock nabízí zákaznickou podporu, která funguje v rámci infolinky na telefonním čísle +420 270 007 477 nebo přes emailovou adresu info@bitstock.com. Na webových stránkách si lze domluvit přímo schůzku v klientském centru.

Nakupujte ještě levněji

Využívejte mimořádné akce od partnera Bitstock, který Vás provede ve světě kryptoměn. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Bitstock vás odměníme až 0,4 % z částky vašeho nákupu.

Podobné obchody

Jak uplatnit slevové kupóny na Bitstock

Využívejte jedinečné slevy a výhody v obchodě Bitstock díky Tipli.cz.

1. Vyberte slevový kupón

Přihlašte se nebo se zaregistrujte na portálu Tipli.cz a vyberte si slevový kupón, který chcete v obchodě Bitstock uplatnit.

2. Zkopírujte slevový kód

Kliknutím na symbol „nůžek" zkopírujete slevový kupón Bitstock a kliknutím na tlačítko „Použít kupón" přejděte do obchodu Bitstock.

Bitstock slevový kupon

3. Vyberte si produkty se slevou

V obchodě Bitstock si pak vyberte obchody se slevou získanou přes portál Tipli.cz a využívejte mimořádných věrnostních výhod.

Proč využívat slevové kupóny na Tipli.cz?

Šetřit chce přeci každý! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

Aby jste nepřišly o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Bitstock

Internetová stránka Bitstock nabízí jednoduchý, rychlý a především bezpečný nákup a prodej Bitcoinu. Důvěryhodný partner ve světě kryptoměn nabízí možnost Bitcoiny nakupovat, prodávat a managovat své stávající bitcoiny. Stránka Bitstocku má přes deset tisíc spokojených uživatelů a je na trhu již více než pět let. Poskytuje svým zákazníkům service centrum se sídlem v Praze.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 0,4 % zpět z ceny nákupu v obchodě Bitstock?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.