Bitstock

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Bitstock

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu Bitstock.

O obchodu Bitstock

Internetová stránka Bitstock nabízí jednoduchý, rychlý a především bezpečný nákup a prodej Bitcoinu. Důvěryhodný partner ve světě kryptoměn nabízí možnost Bitcoiny nakupovat, prodávat a managovat své stávající bitcoiny. Stránka Bitstocku má přes deset tisíc spokojených uživatelů a je na trhu již více než pět let. Poskytuje svým zákazníkům service centrum se sídlem v Praze.

Začínáme s Bitcoinem

Chcete-li zhodnotit vaše finanční prostředky, či začít s Bitcoinem a porozumět technologickým základům fungovaní, pak je na stránkách připravená rubrika Jak začít s Bitcoinem. Na prvním místě by vždy měla být finanční gramotnost, kterou specialisté z Bitstocku zpracovali srozumitelně pro své zákazníky. Díky přehledu na Bitstocku se budete moci ve světě Bitcoinu pohybovat bezpečně a sebevědomě.
Bitcoin

Směna BTC

Své Bitcoiny můžete směnit více způsoby. Hotově lze BTC nakupovat a prodávat bez registrace až do výše 25 000 kč. Hotovost lze vložit či vybrat na téměř 300 místech v síti prodejen Geco nebo na bitcoinmatech společnosti Bitstock. Rychle a jednoduše lze BTC směnit on-line pomocí stránek Bitstock, to vše bez nutnosti registrace do výše 25 000 kč. Bitcoiny jsou odesílány hned po přijetí platby. Nejvýhodnější kurz však nabízí Bitstock+ . Jedná se o bezpečný bitcoinový účet, který nabízí transakce bez omezení. Tato přehledná služba pro směnu a bezpečnou úschovu vašich bitcoinů nabízí obchodování bez limitu s možností vkladu či výběru pomocí bankovního převodu, platební karty či hotovosti v síti Bitcoinmatů.

Služby zákazníkům

Bitstock má vlastní síť bitcoinových ATM a nabízí možnost jejich vyzkoušení ve svém Klientském centru na Národní 41 v Praze. V Bitstocku jsou připraveni Vám poradit i co se týče vysoce bezpečné a unikátní burzy Bitstock Market. Bitstock nabízí zákaznickou podporu, která funguje v rámci infolinky na telefonním čísle +420 270 007 477 nebo přes emailovou adresu info@bitstock.com. Na webových stránkách si lze domluvit přímo schůzku v klientském centru.

Nakupujte ještě levněji

Využívejte mimořádné akce od partnera Bitstock, který Vás provede ve světě kryptoměn. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Bitstock vás odměníme až 0,4 % z částky vašeho nákupu.

Jak uplatnit slevové kupóny na Bitstock

Využívejte jedinečné slevy a výhody v obchodě Bitstock díky Tipli.cz.

1. Vyberte slevový kupón

Přihlašte se nebo se zaregistrujte na portálu Tipli.cz a vyberte si slevový kupón, který chcete v obchodě Bitstock uplatnit.

2. Zkopírujte slevový kód

Kliknutím na symbol „nůžek" zkopírujete slevový kupón Bitstock a kliknutím na tlačítko „Použít kupón" přejděte do obchodu Bitstock.

Bitstock slevový kupon

3. Vyberte si produkty se slevou

V obchodě Bitstock si pak vyberte obchody se slevou získanou přes portál Tipli.cz a využívejte mimořádných věrnostních výhod.

Proč využívat slevové kupóny na Tipli.cz?

Šetřit chce přeci každý! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Bitstock

Internetová stránka Bitstock nabízí jednoduchý, rychlý a především bezpečný nákup a prodej Bitcoinu. Důvěryhodný partner ve světě kryptoměn nabízí možnost Bitcoiny nakupovat, prodávat a managovat své stávající bitcoiny. Stránka Bitstocku má přes deset tisíc spokojených uživatelů a je na trhu již více než pět let. Poskytuje svým zákazníkům service centrum se sídlem v Praze.

Podmínky nákupu

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 0,4 % zpět z ceny nákupu v obchodě Bitstock?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se