BEXPERT

O obchodu BEXPERT

Bexpert je e-shop, který se specializuje na prodej alkoholických a nealkoholických nápojů, potravin i potřeb pro bary, kavárny i domácnosti. Zakladatelé e-shopu obchodují s nápoji již od roku 1993 a zboží nakupují pouze u prověřených dovozců. E-shop nabízí kvalitní potraviny a ochucovadla, stejně jako alkoholické nápoje (sekty a šampaňské, víno, likéry, brandy, rumy, whisky a mnoho dalšího). A pokud si potrpíte na začátek dne s dobrou kávou nebo čajem, i v tomto ohledu bude vaše poptávka uspokojena.

Samozřejmě na Vás pravidelně čekají akční nabídky. Aby Vám žádná z těchto akcí neunikla, je vhodné se přihlásit k odběru internetového newsletteru.

Obrázek

Doprava a platba

Dopravu z obchodu zajišťuje Česká pošta formou balíku do ruky i na poštu, dále také přepravní společnosti inTime, DPD nebo je možné vyzvedávat zboží v úschovnách podle Vašeho výběru, a to z řetězců Zásilkovna i Uloženka. Osobní odběr je možný přímo na prodejně ve Vsetíně. 

Platit je možné hotově, na dobírku, bankovním převodem nebo online platební kartou.

Kontakt

Případné dotazy můžete směřovat na infolinku, kde vám případné dotazy zodpoví v pracovní dny od 8:00 do 16:00 hodin na telefonu:+420 792 335 013 nebo můžete využít e-mail: info@bexpert.cz

Obchody, kde vás odměníme

O BEXPERT

BEXPERT nabízí široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů, dalších potravin a drogerie, ale také barmanských potřeb či potřeb pro bary, kavárny a domácnosti, skla, nádobí a jiného spotřebního materiálu.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod BEXPERT.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se