Obchody / bajecnasleva.cz O bajecnasleva.cz -

bajecnasleva.cz

O obchodu bajecnasleva.cz

Rádi si sem tam uděláte radost nějakou drobností? A o to větší z ní máte radost, čím za nižší cenu je? Pak jsem našli obchod přesně pro vás! BáječnáSleva.cz vám každý den nabízí široký sortiment nejrůznějšího zlevněného zboží. Ale pozor – zdejší slevy se mění každou chvíli, na většinu nákupů máte čas na rozmyšlenou i několik dní, ale některé akce mizí už za pár hodin.

Obrázek

Najdete zde drobné vychytávky i půvabné šperky pro vaši nejdražší, auto-moto příslušenství, bytové doplňky i věci nezbytné k údržbě zahrady nebo třeba hračky pro děti. Dokonce tady najdete i zboží, na nějž jste mohli vidět reklamu v teleshoppingu, ale nestihli jste si jej koupit nebo na jste na něj třeba zapomněli. BáječnáSleva.cz vám nabízí fantastickou všehochuť – stačí si jen vybrat.

Nákup na Bajecnasleva.cz

Jakmile si na e-shopu Bajecnasleva.cz vyberete požadované zboží, stačí už jen zadat způsob dopravy a platby a pak už jen můžete čekat na váš balíček.

Možnosti doručení jsou následující:

 • Zásilkovna,
 • osobní odběr na adrese Křivenická 410/10, Praha 8, 181 00.

Na výběr máte i z několika možností platby:

 • platba hotově na prodejně,
 • platba převodem,
 • platba na dobírku.

Využívejte mimořádné akce na Bajecnasleva.cz. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Bajecnasleva.cz vás odměníme až 2,4 % z částky vašeho nákupu.

Obchody, kde vás odměníme

O bajecnasleva.cz

Rádi si sem tam uděláte radost nějakou drobností? A o to větší z ní máte radost, čím za nižší cenu je? Pak jsme našli obchod přesně pro vás! BáječnáSleva.cz vám každý den nabízí široký sortiment nejrůznějšího zlevněného zboží. Ale pozor – zdejší slevy se mění každou chvíli, na většinu nákupů máte čas na rozmyšlenou i několik dní, ale některé akce mizí už za pár hodin.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod bajecnasleva.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se