Avianca

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Avianca slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 1,5 % na vše v obchodě Avianca

Platí do 23.10.2021

 
   

Cestuje s tím nejvyšším komfortem do všech koutů světa. Letecká společnost Avianca Airlines nabízí letenky do nejrůznějších...

O obchodu Avianca

Vyhledejte a rezervujte si letenky u Avianca Airlines Europe do destinací jako je Latinská Amerika, Střední Amerika, Severní Amerika a další destinace. Avianca je po KLM druhou nejstarší leteckou společností na světě a zároveň jednou z největších aerolinek v Latiské Americe. Své hlavní sídlo má v kolumbijské Bogotě, ale dceřiné společnosti operující pod stejným názvem založila postupně v Peru, Kostarice, Nikaragui, Salvadoru, Guatemale, Ekvádoru, Hondurasu a Brazílii.

Sledujte leteckou společnost Avianca na Facebooku, Instagramu nebo YouTube.

Obrázek

Letenky

Hlavním působištěm Aviancy je především severozápadní část Jižní Ameriky a celé Střední Ameriky. Prakticky v každé zemi provozuje rozsáhlou síť vnitrostátních linek s mnoha regionálními i dalekými mezinárodními spojeními do USA a Evropy (Madrid, Barcelona a Londýn). Nejvýhodnější letenky s Aviancou rezervujte 2–4 měsíce před odletem.

Zavazadla

Na palubu si zdarma můžete vzít jedno příruční zavazadlo velikosti 55 x 40 x 20 cm do 10 kg plus jeden osobní předmět (kabelka, notebook, apod.).U regionálních letů po Latinské Americe si zdarma můžete vzít jedno nebo dvě odbavená zavazadla, celkem dohromady nesmí překročit váhu 23 kg. Na linkách do Evropy a USA pak můžete mít dvě zavazadla, přičemž každé z nich nesmí překročit 23 kg.

Sportovní vybavení se na mezinárodních linkách přepravuje za poplatek 100–125 $, stejně tak zvířata.

Odbavení

Preferujete-li klasické odbavení na letišti, nebudete u Aviancy platit žádný poplatek navíc. Web check-in lze provést nejdříve 24 hodin před odletem, palubní vstupenku si buď vytiskněte, nebo si stáhněte aplikaci Avianca a jednoduše se odbavte přes mobilní telefon, palubní vstupenku pak nebudete muset ani tisknout, stačí naskenovat QR kód.

Služby během letu

Na mezinárodních linkách dostanete vždy zdarma teplé jídlo, u vnitrostátních letů alespoň malé občerstvení. Nejméně 24 hodin před odletem si prostřednictvím call centra můžete objednat speciální jídlo (bezlepkovou stravu, nízkokalorické, apod.) V dálkových letadlech využijete palubní zábavu prostřednictvím obrazovek zabudovaných v sedačce.

Obrázek

Zákaznický servis

V případě dotazů využijte telefonní linku:+57 3114006797 nebo kontaktní formulář. 

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Avianca

Cestuje s tím nejvyšším komfortem do všech koutů světa. Letecká společnost Avianca Airlines nabízí letenky do nejrůznějších destinací po celém světě. Ať už se chystáte na prodloužený víkend v některé z metropolí Evropy či pracovní cestu za oceán, s chytrým rezervačním systémem letenek od Avianca Airlines budete mít koupenou letenku za několik pouhých minut.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 1,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Avianca?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.