Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O obchodu Avianca

Vyhledejte a rezervujte si letenky u Avianca Airlines Europe do destinací jako je Latinská Amerika, Střední Amerika, Severní Amerika a další destinace. Avianca je po KLM druhou nejstarší leteckou společností na světě a zároveň jednou z největších aerolinek v Latiské Americe. Své hlavní sídlo má v kolumbijské Bogotě, ale dceřiné společnosti operující pod stejným názvem založila postupně v Peru, Kostarice, Nikaragui, Salvadoru, Guatemale, Ekvádoru, Hondurasu a Brazílii.

Sledujte leteckou společnost Avianca na Facebooku, Instagramu nebo YouTube,

Letenky

Hlavním působištěm Aviancy je především severozápadní část Jižní Ameriky a celé Střední Ameriky. Prakticky v každé zemi provozuje rozsáhlou síť vnitrostátních linek s mnoha regionálními i dalekými mezinárodními spojeními do USA a Evropy (Madrid, Barcelona a Londýn). Nejvýhodnější letenky s Aviancou rezervujte 2–4 měsíce před odletem.

Zavazadla

Na palubu si zdarma můžete vzít jedno příruční zavazadlo velikosti 55 x 40 x 20 cm do 10 kg plus jeden osobní předmět (kabelka, notebook, apod.).U regionálních letů po Latinské Americe si zdarma můžete vzít jedno nebo dvě odbavená zavazadla, celkem dohromady nesmí překročit váhu 23 kg. Na linkách do Evropy a USA pak můžete mít dvě zavazadla, přičemž každé z nich nesmí překročit 23 kg.

Sportovní vybavení se na mezinárodních linkách přepravuje za poplatek 100–125 $, stejně tak zvířata.

Odbavení

Preferujete-li klasické odbavení na letišti, nebudete u Aviancy platit žádný poplatek navíc. Web check-in lze provést nejdříve 24 hodin před odletem, palubní vstupenku si buď vytiskněte, nebo si stáhněte aplikaci Avianca a jednoduše se odbavte přes mobilní telefon, palubní vstupenku pak nebudete muset ani tisknout, stačí naskenovat QR kód.

Služby během letu

Na mezinárodních linkách dostanete vždy zdarma teplé jídlo, u vnitrostátních letů alespoň malé občerstvení. Nejméně 24 hodin před odletem si prostřednictvím call centra můžete objednat speciální jídlo (bezlepkovou stravu, nízkokalorické, apod.) V dálkových letadlech využijete palubní zábavu prostřednictvím obrazovek zabudovaných v sedačce.

Zákaznický servis

V případě dotazů využijte telefonní linku:+57 3114006797 nebo kontaktní formulář. 

Plánujete dovolenou u moře? Nebo raději jezdíte za památkami či na hory? Cestování je pro mnoho lidí relaxem a možností, jak poznávat nejen nové země, zvyky, ale také lidi. Nejste z těch, kteří rádi využívají služeb cestovní kanceláře? Máte rádi svobodu? Je pro vás důležité mít na dovolené vše pod vlastní kontrolou? Svoboda začíná už od plánování - výběr hotelu, termínu a rezervace letenek.

Cestování letadlem

Rezervace a nákup letenek uskutečníte na mnoha rezervačních portálech po celém světě. Jedním z nich je například Avianca. Tato letecká společnost nabízí letenky do nejrůznějších zemí a destinací na celém světě. Stačí si jen vybrat, kam chcete letět, najít vhodný termín a koupit letenky. Vyrazit vstříc dobrodružstvím nemůže být jednodušší.

Cesty mohou být různé - od pracovních, přes turistické, po soukromé a dlouhodobé. Chystáte se na eurovíkend, kdy za pár dní poznáte to nejdůležitější z nové země? Jedete za odpočinkem a relaxem k moři? Chcete se vypravit na dlouhodobý pobyt, kdy budete poznávat mnoho zemí? Nebo musíte cestovat do zahraničí kvůli pracovním povinnostem? Letenky na Avianca koupíte pro všechny příležitosti!

Historie společnosti

Letecká společnost Avianca Airlines má za sebou stoletou historii. Její raná léta se datují do roku 1919, kdy společnost disponovala flotilou letadel. V roce 1920 proběhl první let mezi Barranquilla and Puerto Berrío. Za dobu svého trvání se společnost vyvíjela, měnila, rozšiřovala.

Objevovala se další města, místa a destinace, jež společnost zařadila na své pravidelné linky. V roce 2013 vstoupila na mezinárodní kapitálový trh na newyorské burze. Své působení rozšířila postupně také na evropské státy. V roce 2018 například zahájila svou činnost v Mnichově.

Nákup za pár minut

Rozhodli jste se cestovat nebo využít dovolenou k relaxaci? Chcete pořídit letenky na odlet za pár dní nebo naopak přemýšlíte dlouho dopředu a chystáte vše potřebné? Ať už je to jakkoliv, nákupy uskutečníte pohodlně přes internet a to během pár minut. Cestě do zahraničí už tedy nic nebrání!

Kontakty

Svůj dotaz směřujte na WhatsApp +57 3114006797 nebo využijte telefonní linku, podle země, ze které voláte.

 • Nakupujte letenky také na slovenském portále Austrian.
 • Nakupujte letenky také na polském portále Lufthansa.

Podobné obchody

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Avianca

Cestuje s tím nejvyšším komfortem do všech koutů světa. Letecká společnost Avianca Airlines nabízí letenky do nejrůznějších destinací po celém světě. Ať už se chystáte na prodloužený víkend v některé z metropolí Evropy či pracovní cestu za oceán, s chytrým rezervačním systémem letenek od Avianca Airlines budete mít koupenou letenku za několik pouhých minut.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 1,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Avianca?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.