Obchody / Auto & moto / Auto Esa O Auto Esa -

Auto Esa

Auto ESA - jediná certifikovaná síť autobazarů

Společnost Auto ESA je první a prozatím jediná síť prodejen ojetých vozů v ČR, která se pyšní prestižní certifikací nadnárodní skupiny TÜV NORD GROUP, která sdružuje 51 firem působících ve více než 70 zemích světa a která se zaměřuje na technickou inspekci a certifikaci. Pokud si tedy vyberete Auto ESA, můžete si být jistí, že se vám dostane férového jednání. Tato ryze česká společnost na trhu úspěšně působí již přes 25 let a zakládá si na úzkém vztahu s klienty a kvalitních certifikovaných službách. Nabízí i produkty k financování nákupu vozu - přes jeho pojištění až po zabezpečení vozu proti krádeži, výhodné asistenční služby atd. Můžete se spolehnout na bezproblémový průběh koupi vozu a špičkový zákaznický servis. Auto ESA recenze od spokojených zákazníků mluví za vše!

auto esa zákazníci

Auto ESA pobočky

Svůj vysněný vůz si můžete vybrat a vyzkoušet hned na 12 prodejnách. Najdete je ve velké většině krajských měst. V té největší z nich, v pražských Štěrboholech, na vás čeká až 1200 kvalitních a prověřených vozů všech značek a modelů. Mezi pobočkami najdete také některé specializované na prodej levných vozů, dodávek nebo třeba aut značky Škoda. U Auto ESA si vybere opravdu každý. Kam si pro své nové auto dojedete vy?

 • Auto ESA Praha - Štěrboholy - K Učilišti 170, 102 00 Praha 10, otevírací doba: Po-Ne 9:00-22:00.
 • Auto ESA Brno - Opuštěná 447/6, 602 00 Brno-střed, otevírací doba: Po-Ne 9:00-21:00.
 • Auto ESA Ostrava - U Stadiónu 3362/6, 702 00 Ostrava, otevírací doba: Po-Ne 9:00-21:00.
 • Auto ESA Plzeň - U Letiště 1074/2, 301 00 Plzeň, otevírací doba: Po-Ne 9:00-21:00.
 • Auto ESA Pardubice - Pražská 8, 530 06 Pardubice, otevírací doba: Po-Ne 9:00-21:00.
 • Auto ESA Olomouc - Na Výsluní 1276/2, 779 00 Olomouc, otevírací doba: Po-Ne 9:00-21:00.
 • Auto ESA Chomutov - Dolní 5, 430 01 Chomutov, otevírací doba: Po-Ne 9:00-21:00.

Proč si koupit ESA auto

Stále s koupí vozu váháte? Auto ESA vás svými službami a výhodami přesvědčí. Z jejich široké nabídky si bezpochyby vyberete ten správný vůz, který hledáte. Většinu vozů společnost přímo vlastní, máte tedy záruku, že všechny vozy jsou kvalitní a prověřené. I proto vám Auto ESA může nabídnout nadstandardní garance. Zakoupený vůz například máte možnost do 10 dnů vyměnit za jiný, a to bez udání důvodu. Dále je samozřejmostí doživotní záruka na legální původ vozu, prověření najetých kilometrů nebo třeba záruka na mechanický stav vozu. Mimo tyto služby je samozřejmě důležitá cena. Auto ESA díky každoročnímu velkému obratu může prodávat s minimální marží, to znamená, že na vás čekají opravdu dobré ceny. Důvěra, jistota a spokojenost zákazníků je pro Auto ESA prioritou, nákupu ojetého vozu už se nemusíte bát.

Máte další otázky?

Pokud vás zajímá cokoliv dalšího, můžete firmu kontaktovat na zákaznické lince. Na telefonu jsou vám k dispozici každý den mezi 8:00  20:00. Volat můžete na bezplatnou telefonní linku 800 555 555 nebo mobilní telefon 727 888 777. Na vaše dotazy jsou připraveni také na e-mailu zakaznickecentrum@autoesa.cz.

Můžete také využít sociálních sítí a kontaktovat Auto ESA na Facebooku nebo Instagramu, kde máte zároveň možnost účastnit se různých soutěží.

auto esa pobočka

Auto Esa slevové kódy, které jste zmeškali

Prémiové vozy bez čekání.

28.11.2021

Slevy až 90 tisíc.

31.12.2021

Obchody, kde vás odměníme

O Auto Esa

Sháníte kvalitní ojetý vůz za dobrou cenu? Navštivte jednu z poboček Auto ESA - jediné certifikované sítě autobazarů. Společnost nabízí pečlivě prověřené vozy, a to jak po stránce technické, tak i po stránce legislativní. Důvěra, jistota a spokojenost zákazníků je pro Auto ESA prioritou, nákupu ojetého vozu už se nemusíte bát.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Auto Esa.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se