Obchody / Móda a obuv / ARMY SURPLUS O ARMY SURPLUS -

ARMY SURPLUS

O obchodu ARMY SURPLUS

Army Surplus je velkoobchodní a maloobchodní firma působící na trhu s military již od roku 1992. Je přímým dovozcem vojenského a outdoorového oblečení, obuvi a jiného zboží z celého světa. Nabízí široký sortiment vojenské výstroje a doplňků různých armád pro život v přírodě, rybáře, myslivce, lesáky, trempy nebo pro volný čas. Army shop Army-surplus.cz nabízí jak originální výstroj a výbavu, tak i věci vyráběné pro civilní trh.

Army Surplus: Military zboží z celého světa

Obchod Army Surplus dlouhodobě získává zkušenosti, které mimo jiné také čerpá od zákazníků díky osobnímu kontaktu. Nově nyní pro příznivce military, scoutingu, sportu připravil eshop a zároveň rozšířil skladové prostory včetně sortimentu. A co je hlavní - jde si svou vlastní cestou a proto je výjimečný.

Army Surplus Přerov

Na Army-surplus.cz můžete nakupovat military potřeby online z pohodlí domova. Chcete si zboží prohlédnout a vyzkoušet oblečení osobně? Navštivte prodejnu Army Surplus v Přerově. Prodejna je otevřena od pondělí do pátku v čase 9:00 až 17:00 a v sobotu od 9:00 do 11:30. Sortiment i ceny v eshopu a kamenné prodejně se mohou lišit.

Vojenské identifikační známky Dog Tags

Identifikační známky Dog Tags jsou psí známky na krk, sloužící k identifikaci vojáka, používané většinou armád celého světa. Obchod Army Surplus jako jeden z mála v České republice razí tyto identifikační (psí) známky profesionálním americkým armádním razícím strojem. Zaručuje tedy vysokou kvalitu a ražbu až 16 znaků na řádek (1. a 5. řádek 15 znaků). Ražbu provádí i na počkání. Na identifikační známku si samozřejmě můžete nechat vyrazit cokoliv. Sada obsahuje dva kusy ID štítků a dva kusy řetízků (cca 1x 60cm, 1x 13cm). Kuličkové řetízky jsou vyrobeny v nerezové oceli.

 • Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť Gamisport.sk.
 • W podobnym sklepie możesz kupować również w Polsce, zapoznaj się z Kolba.

Obchody, kde vás odměníme

O ARMY SURPLUS

Army shop Army-surplus.cz je rozmanitý internetový obchod, kde najdete vše pro příznivce military, scoutingu, rybaření, turistiky, air-softu, paintballu nebo free stylu. Provozuje kamennou prodejnu v Přerově, kde si zboží můžete prohlédnout a vyzkoušet osobně. Najdete tu kompletní nabídku army a military oblečení, obuvi a vybavení té nejvyšší kvality.

Kategorie obchodu

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod ARMY SURPLUS.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se