Obchody / Móda a obuv / army-shop.cz O army-shop.cz -

army-shop.cz

O obchodu army-shop.cz

Internetový obchod army-shop.cz nabízí široký sortiment vojenského zboží, výstrojních součástek, módních doplňků a potřeb pro pobyt a přežití v přírodě. Vybírejte z více než šesti tisíc druhů produktů, které jsou skladem. Zboží pochází z více než dvaceti různých armád celého světa od více než padesáti různých výrobců.

Army-shop.cz: Military a vojenské vybavení

Firma army-shop provozuje největší a nejnavštěvovanější zásilkový obchod s vojenským zbožím army-shop.cz, známý většině příznivců military. Provozuje také kamenné prodejny nacházející se na Severní Moravě, v Ostravě a ve Frýdku-Místku. Velkoobchodně zásobuje přes 350 prodejců s vojenskou tématikou a potřebami na nejrůznější sporty, vodácké obchody, turistické a outdoorové obchody, reklamní a bezpečnostní agentury, policii nebo armádu.

Hlavní náplní obchodu army-shop je nákup a prodej vojenského materiálu a oblečení od všech armád světa, doplňků pro pobyt a přežití v přírodě a prodej zbraní a střeliva. Zaměřujeme se také na prodej zábavní pyrotechniky, včetně poskytování pyrotechnických služeb. Obchod se zabývá také zakázkovou výrobou vojenských identifikačních známek Dog Tags.

Army-shop velkoobchod

Vlastníte army shop, prodejnu s vojenským zbožím, airsoftem, turistickými a outdoorovými potřebami nebo jinou prodejnu či eshop, kde by jste rádi prodávali zboží obchodu army-shop? Registrujte se jako velkoodběratel a nakupujte za velkoobchodní ceny. Máte nějaké dotazy? Pište na adresu velkoobchod@army-shop.cz nebo se informujte telefonicky na čísle +420 558 638 206. Prohlédněte si také letáky se sportovním vybavením a užijte si kempování naplno.

 • V podobnom eshope môžete nakupovať aj na Slovensku, pozrite sa na Sportobchod.sk.
 • Szukasz podobnego sklepu w Polsce? Możemy Ci polecić Kolba.

Obchody, kde vás odměníme

O army-shop.cz

Sníte o kempování za každého počasí? Táhne vás to pod stan, i když hlásí bouřky a tři stupně nad nulou? Internetový obchod army-shop.cz poskytuje veškeré potřebné vybavení, které se v přírodě může hodit. Nabízí vše pro příznivce military, scoutingu, rybaření, lesáky, turisty, fanoušky air-softu, paintballu, free stylu a dalších podobných aktivit.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod army-shop.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se