Aniball

O obchodu Aniball

Milé dámy, čeká vás zanedlouho porod? Máte ve svém blízkém okolí někoho, kdo bude mít miminko? Nebo trpíte stresovou inkontinencí? Pak by vás mohla zajímat zdravotnická pomůcka Aniball, kterou vřele doporučují nejen lékaři, ale také fyzioterapeuté, porodní asistentky, duly a porodnice. Aniball primárně slouží k předporodní přípravě a prevenci inkontinence. Je určen k procvičování svalstva pánevního dna, přípravě porodních cest a také zpevnění svalstva pánevního dna po šestinedělí. Aniball je český výrobek ze silikonového materiálu, důkladně testovaný a schválený pro použití ve zdravotnictví. 

Eshop Aniball.cz nabízí i mnohé jiné užitečné pomůcky pro těhotné i pro maminky a miminka. Vybavte se a nic vás už nezaskočí!

Aniball porod

Jak pomůcka Aniball funguje?

Jedná se o osvědčenou tréninkovou metodu, kdy se učíte vypuzovat nafouknutý silikonový balónek pouze za pomoci nádechu a vědomé relaxace pánevních svalů. Při samotném porodu pak budete schopny mnohem lépe ovládat pánevní dno tak, aby byl zajištěn dítěti snazší průchod s minimálním poraněním vlastního těla. Princip posilování je velmi jednoduchý a díky pravidelnému tréninku získáte sebedůvěru, pochopíte fungování vlastního těla, a minimalizujete tak komplikace, které by mohly při porodu i po něm nastat.

Menší varianta tohoto výrobku se nazývá Aniball Inco a je vhodná pro široké spektrum žen. Funguje na stejném principu jako pomůcka pro přirozený porod Aniball. Slouží zejména k prevenci jakýchkoliv obtíží spojených s pánevní oblastí. Celkově zlepšuje kvalitu života ženy, sexuální prožitky, plodnost, regenerační poporodní procesy a předchází např. bolestem bederní páteře, sestupu rodidel, bolestivé menstruaci, inkontinenci apod.

Vybíráte způsob dopravy a platby...

Dopravu na vaši adresu zajišťuje společnost Geis, která vám doručí balíček obvykle do druhého dne od jeho expedování. Zvolíte-li tuto přepravní společnost, za doručení zboží si připlatíte 70 Kč. Levnější variantou je osobní odběr na jednom z mnoha výdejních míst Zásilkovny. Termíny doručení jsou obdobné jako u prvně zmiňované společnosti, ale v tomto případě ještě ušetříte 20 Kč. 

Chcete mít dopravu ZADARMO? Nakupte zboží nad 999 Kč a zaplaťte za něj předem!

Platit lze:

 • hotově dobírkou (+ 20 Kč)
 • online platební kartou

Hledáte provozovnu...

Klasickou kamennou prodejnu nehledejte. Po předchozí domluvě však můžete navštívit provozovnu společnosti RR Medical s.r.o., kterou nově naleznete na adrese Vintrovna 7 (objekt 3T), 664 41 Popůvky. Provozní doba kanceláře je každý všední den od 8.30 do 16.30.

Máte nějaké otázky?

Jakékoliv dotazy, připomínky, objednávky můžete směřovat na email info@aniball.cz nebo využít kontaktní formulář na stránkách Aniball.cz. Jedná se o urgentní dotaz či problém? Zavolejte asistentce obchodního oddělení na tel. +420 734 751 794.

Chcete být informovány o akcích a novinkách? Přihlaste se k odběru newsletteru nebo sledujte firemní Facebook, Instagram či kanál YouTube.

Zákaznický servis

Jako zákaznice máte právo na odstoupení od smlouvy bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů ode dne převzetí zboží. Jsou však případy, kdy od smlouvy odstoupit nelze. A tím nejzásadnějším je skutečnost, pokud dojde k vyjmutí produktu z obalu. Takové boží již není možné vrátit z hygienických důvodů.

Pokud se na výrobku v průběhu jeho užívání vyskytne vada, můžete jej reklamovat. Před zasláním zboží informujte výrobce předem telefonicky, emailem, či písemně. Pro reklamaci nebo vrácení zboží využijte adresu provozovny Vintrovna 7 (objekt 3T), 664 41 Popůvky. Zboží by mělo být při přepravě zabaleno ve vhodném obalu, aby nedošlo k jeho poškození, mělo by být čisté a kompletní. Do zásilky uveďte důvod reklamace, vaši adresu a přiložte doklad o zaplacení. 

Při odstoupení od smlouvy nebo reklamaci můžete využít formuláře, které naleznete v Obchodních podmínkách společnosti na Aniball.cz.

Účastněte se akcí s Aniball

V průběhu roku se můžete připojit k mnoha akcím, školením, konferencím, které pořádá společnost RR Medical s.r.o. Inspirujte se zajímavými tématy a vzdělávejte se!

Aniball pomůcka

Aniball slevové kódy, které jste zmeškali

Výprodej oblečení pro těhotné se slevou až 910 Kč na Aniball.cz

24.11.2021

Sleva až 136 Kč na stojánky na svíčku na Aniball.cz

24.11.2021

Sleva až 140 na vybavení pro miminka na Aniball.cz

24.11.2021

Doprava ZDARMA nad 999 Kč na Aniball.cz

24.11.2021

Jak uplatnit slevové kupóny na Aniball

Na Tipli naleznete všechny aktuální slevové kupóny, které můžete v e-shopu Aniball uplatnit. Kód k vybrané slevě zkopírujte a vložte jej do svého nákupního košíku na Aniball.cz. 

Obchody, kde vás odměníme

O Aniball

Aniball je zdravotnická pomůcka pro snazší a přirozený porod. Slouží k předporodní přípravě a zpevnění svalstva pánevního dna po porodu. Jedná se o výrobek, který pomáhá prvorodičkám bojovat se strachem z porodu a s tím spojeným stresem. Díky cvičení s Aniballem bývá porod rychlejší, méně vysilující a hrozí podstatně menší riziko porodního poranění. V e-shopu lze také zakoupit pomůcky na posílení svalstva pánevního dna po porodu a jiné pomůcky a produkty určené pro období vašeho těhotenství, po porodu, ale také věci pro miminko.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Aniball.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se