Obchody / Móda a obuv / Amable.cz O Amable.cz -

Amable.cz

5.0 (1x)

O obchodu Amable.cz

Originální spony do vlasů, čističe na brýle, držáky na telefon do auta, elektronika nebo alkohol testery. Najdete zde zkrátka vše, na co si vzpomenete. Pokud sháníte vtipný a jedinečný dárek nebo máte jen potřebu utratit peníze za nějaký zlepšovák, jste na správném místě. Na Amable.cz si totiž vybere každý!

Amable eshop: Zlevněné zboží pro dům i zahradu

V internetovém obchodě Amable.cz najdete vše, na co si jen vzpomenete. Od oblečení, přes elektroniku až po nejmenší doplňky pro domácnost a zahradu.

Někdo se po obchodě rád toulá, jiný jde přímo. Pokud patříte do první skupiny, vyberte si jednoduše v menu obchodu příslušné oddělení a v něm jednotlivé kategorie zboží, až se dostanete k cíli. Jestliže už víte, co chcete, využijte služby vyhledávání. V horní části stránky naleznete řádek pro hledání, se kterým se dostanete k požadovanému zboží a zkrátíte si tak čas výběru.

Krása a zdraví s Amable.cz

Že se pro krásu musí trpět? Ale kdepak! Objevte kosmetické procedury a doplňky pro zdraví, u kterých zrelaxujete tělo i ducha. Nakupte výhodně v internetovém obchodě Amable a ušetřete na svých nákupech až desítky procent.

Výhodný nákup přes Tipli

Ojedinělým způsobem, jak na Amable ušetřit ještě více je služba cashback. Nakupte v obchodě přes náš Tipli portál a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Amable vás odměníme až 3,2% cashbackem.

 • V podobnom eshope môžete nakupovať aj na Slovensku, pozrite sa na AliExpress.
 • W podobnym sklepie możesz kupować również w Polsce, zapoznaj się z Mall.

Recenze Amable.cz

Viktor

21.07.2017 5.0

velké slevy

Obchody, kde vás odměníme

O Amable.cz

Člověk si musí čas od času udělat radost nějakou tou vychytávkou za pár korun, o níž ani nevěděl, že ji potřebuje, dokud mu nezkřížila cestu. Od toho je tu slevový portál Amable! Najdete zde stovky zlevněných produktů z oblasti krásy, elektroniky, domácích potřeb i příslušenství k mobilním telefonů, které zkrátka musíte mít!

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Amable.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se