Pro obchod Albert právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevy z obchodů Zelený obchod nebo Hanojushop.cz.

Doprava ZDARMA nad 1 699 Kč na Zelený obchod

+ 6 % zpět z nákupu

Využijte nyní nabídky dopravy ZDARMA při nákupu nad 1 699 Kč! více

Doprava zdarma nad 1 400 Kč na Hanojushop.cz

 

Při nákupu na Hanojushop.cz lze ušetřit i díky tomu, že na tomto e-shopu právě probíhá doprava zdarma. Dopravu zdarma získáte při objednávce v… více

O obchodu Albert

Albert je obchodní značka sítě supermarketů a hypermarketů, jejichž sortiment tvoří především potraviny, ale také drogistické a spotřební zboží. Značka patří společnosti Ahold Delhaiz se sídlem v nizozemském městě Zaandam. Díky síti více než 300 prodejen je Albert jedním z lídrů maloobchodního trhu v České republice.

Albert od začátku klade maximální důraz na kvalitu potravin. Díky spolupráci s iniciativou "Vím, co jím" poznáte zdravotně nezávadné potraviny, aniž byste museli zkoumat složení. Stačí najít logo Vím, co jím na obalu výrobků.

Albert leták: Akční nabídky každý týden

Četli jste už nejnovější Albert leták? Albert rozesílá tištěné papírové letáky pravidelně jedenkrát týdně do schránek všude, kde má prodejny. Vydává dva druhy letáků: leták Albert hypermarket a leták Albert supermarket. Každý je zaměřený na jiný typ prodejen Albert, liší se proto nabízenými akcemi.

Zapomeňte na neekologické papírové letáky, u nás najdete Albert leták online. Omrkněte letáky hypermarketů a supermarketů a nakupte ještě levněji.

Albert akční leták upozorňuje na aktuální Albert akce a slevy

Albert supermarkety a hypermarkety

Albert akce se v supermarketech a hypermarketech liší. V čem je rozdíl? Supermarkety Albert jsou menší prodejny nabízející potraviny a základní druhy nepotravinářského zboží denní potřeby. Hypermarkety Albert mají mnohem větší prodejní plocho, a proto v nich najdete široký sortiment zboží. Potraviny, kosmetiku, domácí potřeby, papírnictví a jiné. Protože se liší sortiment zboží, liší se i Albert akce jednotlivých prodejen.

Albert otevírací doba

Přes 300 prodejen Albert najdete rozmístěné po celé České republice. Otevírací doba se liší v závislosti na velikosti města. Ve větších městech je otevírací doba od 7 do 22 hodin. Menší města většinou otevírací dobu obchodu zkracují a zavírají už ve 20 hodin. Některé prodejny ale otevírají už o půl šesté ráno. Přesné údaje k jednotlivým prodejnám najdete na webu Albert.cz.

Prodejny Hypermarket Albert a Supermarket Albert se od sebe liší sortimentem

Zákaznická podpora Albert

Máte dotaz, připomínku nebo třeba návrh na zlepšení? Neváhejte se obrátit na bezplatnou infolinku 800 402 402. Dáváte-li přednost písemnému kontaktu, je vám k dispozici e-mailová adresa info@albert.cz. Nebo můžete využít online kontaktní formulář, který najdete na webu společnosti, na karte O nás, záložka Kontakt. 

Albert najdete také na sociálních sítích:

 • Instagramalbertceskarepublika, najdete zde jídelní inspiraci a soutěže a fotovýzvy o ceny.
 • Twitter - @albertcesko, PR informace a aktuality. Na Twitteru vám neunikne žádná Albert akce ani novinka.
 • FacebookAlbert ČR, inspirativní recepty, novinky ze sortimentu a informace o soutěžích.

Objevte originální Albert magazín s Albert recepty

Hledáte inspiraci pro vaření? Prohlédněte si recepty z magazínů Albert a získejte spoustu užitečných rad a tipů do kuchyně. S pravidelnými příspěvky v magazínu i na stránkách Albert vám už žádný skvělý recept neuteče. Registrujte se k odběru receptů na webu společnosti Albert a získejte skvělou inspiraci nejen na víkendové vaření!

Věrnostní program Albert

Jestliže nakupujete v Albertu pravidelně, vyplatí se vám účast ve věrnostním programu. Na rozdíl od jiných supermarketů, Albert nepoužívá systém zákaznických karet, ale klasické sbírání bodů za nákupy. Akce se koná mnohokrát do roka a má vždy podobná pravidla. 200 Kč nákupu = 1 bod, 10 bodů = sleva na speciální zboží.

Za nasbírané body získáte slevu na speciální zboží, které je pokaždé jiné. Jedná se např o kvalitní nádobí, vybavení do přírody nebo výrobky pro děti.

Před nákupem v Albertu si prohlédněte aktuální slevový leták albert

Historie Albertu

Vlastníkem obchodního řetězce Albert je v Nizozemsku sídlící nadnárodní skupina AHOLD. Na český trh vstoupila v roce 1990 pod značkou Mana. Od roku 1999 provozovala společnost AHOLD obchody fungující pod značkou Hypernova a v roce 2005 převzala všechny prodejny společnosti Julius Meinl.

V roce 2009 došlo ke sjednocení značky pod názvy Albert supermarket a Albert hypermarket. Dalším důležitým krokem pro růst společnosti v České republice bylo odkoupení prodejen obchodního řetězce Interspar, který se v roce 2014 rozhodl z českého trhu stáhnout. Ještě téhož roku změnilo více než 50 prodejen název na Albert.

 • Nakupujete také na Slovensku? Albert tam sice nenajdete, podobný obchod je ale Tesco.sk.
 • Jestliže vyrážíte na nákupy do Polska, nenechte si uniknout obchod Lidl.pl.

Podobné obchody

O Albert

Kde jinde udělat velký rodinný nákup než právě v Albertu? Široký výběr z několika desítek tisíc produktů v takřka 300 supermarketech a hypermarketech Albert způsobí, že i jeden košík bude málo. Albert se zaměřuje na kvalitu a čerstvost potravin, což dokazuje spoluprací s regionálními dodavateli.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Albert.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.