Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

Řekněte svým známým o Tipli a získejte 200 Kč.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Albert

Albert

albert.cz
Kde jinde udělat velký rodinný nákup než právě v Albertu? Široký výběr z několika desítek tisíc produktů v takřka 300 supermarketech a hypermarketech Albert způsobí, že i jeden košík bude málo. Albert se zaměřuje na kvalitu a čerstvost potravin, což dokazuje spoluprací s regionálními dodavateli.

O obchodu Albert

Společnost AHOLD provozující supermarkety a hypermarkety Albert do Česka vstoupila v roce 1990, čímž se stala prvním zahraničním řetězcem působícím na našem území. Mnoho se od té doby změnilo, ale důraz na kvalitní potraviny zůstává. Díky spolupráci s iniciativou "Vím, co jím" poznáte zdravotně nezávadné potraviny, aniž byste museli zkoumat složení. Stačí najít logo Vím, co jím na obalu výrobků.

Historie Albertu

Vlastníkem obchodního řetězce Albert je v Nizozemsku sídlící nadnárodní skupina AHOLD. Na český trh vstoupila v roce 1991 pod značkou Mana. Od roku 1999 provozovala společnost AHOLD obchody fungující pod značkou Hypernova a v roce 2005 převzala všechny prodejny společnosti Julius Meinl.

V roce 2009 došlo ke sjednocení značky pod názvy Albert supermarket a Albert hypermarket. Dalším důležitým krokem pro růst společnosti v České republice bylo odkoupení prodejen obchodního řetězce Interspar, který se v roce 2014 rozhodl z českého trhu stáhnout. Ještě téhož roku změnilo více než 50 prodejen název na Albert.

Albert supermarkety a hypermarkety

Albert akce se v supermarketech a hypermarketech liší. Jaký je v nich rozdíl? Supermarkety jsou menší prodejny nabízející potraviny a základní druhy nepotravinářského zboží denní potřeby. Hypermarkety díky větší rozloze mohou nabízet širší sortiment veškerého zboží daného obchodu, a tak i akční nabídky zahrnují více produktů.

Albert leták: Akční nabídky každý týden

Četli jste už nejnovější Albert leták? Albert rozesílá letáky pravidelně jedenkrát týdně do schránek všude, kde má prodejny. Vydává dva druhy letáků - Albert hypermarket a Albert supermarket. Každý má jiné slevové akce. Zapomeňte na papírový leták, u nás najdete Albert leták online. Omrkněte letáky hypermarketů a supermarketů a nakupte ještě levněji.

Albert otevírací doba

Stovky prodejen Albert najdete rozmístěné po celé České republice. Otevírací doba se liší v závislosti na velikosti města. Ve větších městech je otevírací doba od 7 do 22 hodin. Menší města většinou otevírací dobu obchodu zkracují a zavírají už ve 20 hodin. Máte nějaký dotaz, připomínku či návrh na zlepšení služeb? Neváhejte se obrátit na Albert bezplatnou infolinku na telefonním čísle 800 402 402.

Objevte originální Albert magazín s Albert recepty

Hledáte inspiraci pro vaření? Prohlédněte si recepty z magazínů Albert a získejte spoustu užitečných rad a tipů do kuchyně. S pravidelnými příspěvky v magazínu i na stránkách Albert vám už žádný skvělý recept neuteče. Registrujte se k odběru receptů a získejte skvělou inspiraci nejen na víkendové vaření!

Podobné obchody

Články

Nové akční letáky #49. týden: Máslo v…

Sháníte před Vánocemi levné přísady na pečení? Poradíme, kde je koupíte tento týden levně....
5.12.2018 Zobrazit článek

Nové akční letáky #48. týden: Vejce v…

Zajímá vás, kde tento týden nakoupíte v akci běžné potraviny jako mléko, máslo nebo vejce?...
28.11.2018 Zobrazit článek

Nové akční letáky #47. týden: Vejce v…

Nakupujte potraviny výhodně. Pročtěte si Tipli letáky a vyberte si z nejlepších cenových nabídek....
22.11.2018 Zobrazit článek
 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít získávat odměny Zjistěte, jak Tipli funguje

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1357 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo