Nabídka půjček

Hello půjčka od 20000 Kč do 1000000 Kč Mám zájem Hello konsolidace od 50000 Kč do 1000000 Kč Mám zájem

Hello Bank

Hello bank je nástupcem společnosti Cetelem. Zaměřuje se na digitální bankovnictví a poskytuje množství služeb zdarma. Pro společnost je důležitá komunikace se zákazníky, jednoduchost a férovost. V nabídce Hello bank zaujme především bezplatný běžný účet s nadstandardním úročením.

Podobné firmy

Hello Bank

Nejdříve Cetelem, dnes Hello Bank! – moderní a dynamická banka, která nabízí zejména vysoký úrok u běžného účtu a jednoduché digitální bankovnictví. Je jednou z mála bank v České republice, u které si účet otevřete kompletně po internetu.

Hello Půjčka – až milion na cokoliv

Pokud ale potřebujete méně, je to také OK, Hello půjčka je k dispozici od 20 000 Kč. Úroková sazba začíná na 5,7 % ročně. Jde o neúčelový spotřebitelský úvěr. Hello půjčku sjednáte úplně online, včetně podpisu smlouvy. Vedení i sjednání půjčky je bez poplatků.

Příklad Hello Bank půjčky

  • Půjčka: 20 000 Kč
  • Doba splatnosti: 12 měsíců (klient si může vybrat, jak dlouho chce splácet)
  • Měsíční splátka: 1 718 Kč
  • Celkem zaplatíte: 20 616 Kč
  • Úroková sazba: 5,69 %
  • RPSN: 5,8 %

Hello účet zdarma a se spořením

Hello bank nabízí běžný účet zdarma. Neplatíte za jeho vedení ani za běžné bankovní služby. Dostanete k němu zdarma platební kartu a až 3 bezkontaktní platební nálepky. S Hello bank máte navíc u běžného účtu roční úrok 0,6 %. Na pobočku nemusíte, účet založíte online za několik minut. Stejně snadno zařídíte i spořící účet, který nabízí až ohromujících 1,5 % ročně.

Jak na Hello bank internetové bankovnictví?

Internetové bankovnictví je u Hello bank silnou stránkou. Přihlásit se do něj můžete nejen z počítače, ale i tabletu nebo mobilu. Své finance tak můžete spravovat kdykoliv. Abyste měli přehled o všem najednou, zobrazují se v internetbankingu na úvodní stránce všechny důležité informace. Jedním kouknutím vidíte zůstatky na účtech, kolik máte naspořeno, nebo jak jste na tom se splátkami.

Ještě jednodušší život budete mít s aplikací pro mobily. Kontrolu nad bankovními produkty vám poskytne kdykoliv a kdekoliv. Můžete využívat platby pomocí QR kódu nebo platebních šablon, nastavit si limity pro platební karty nebo prohlížet historii transakcí. A ještě spoustu dalších věcí. Zdlouhavé zadávání hesel vám navíc ušetří přihlášení otiskem prstu.

Kde najdete Hello bank pobočky a bankomaty?

V Česku má Hello bank množství poboček zatím minimální. Vyhovovat bude převážně lidem, kteří netrvají na osobním kontaktu a raději vše vyřídí z domu od počítače, nebo rádi využijí mobilní aplikaci.

Kontaktní místa Hello Bank najdete v těchto městech:

  • Praha (3)
  • Brno (2)
  • Ostrava (3)

Když potřebujete peníze v hotovosti, nemusíte řešit, kde vybrat. První tři výběry v měsíci můžete provést u kteréhokoliv bankomatu v Česku a nezaplatíte ani korunu.

Klientská zóna se mění na Hello banking

Kdo byl dříve zákazníkem Cetelemu, měl k dispozici internetové rozhraní Klientská zóna. To se změnilo – na Hello banking. Abyste měli vše jednoduché, zůstávají vaše přihlašovací údaje stejné. Kdybyste přesto potřebovali poradit, je nejlepší využít diskuzi v rámci komunity Hello spolu. Najdete ji na internetových stránkách banky.

Hello bank Cetelem – Jak to teda je?

Nebankovní poskytovatel úvěrů Cetelem se rozhodl rozšířit své služby a v roce 2015 se stal bankou. Ta v Česku funguje jako pobočka francouzské BNP Paribas Personal Finance SA. Od roku 2017 se jmenuje Hello Bank. Kód banky je 3050.

V Česku je Hello bank zatím nová, ale záda jí kryje velká a zavedená finanční společnost. Díky tomu je Hello bank dynamická a svěží jako nová banka, ale přitom velmi stabilní.

Hello Bank kontakty

Pro většinu klientů a klientek bude Hello Bank nejdostupnější na telefonu. Do call centra se dovoláte v pracovních dnech od 8:00 do 20:00 a o víkendu od 9:00 do 18:00.

  • Infolinka: 257 080 080