EVA.cz sleva a slevové kupóny

Využijte Eva.cz slevy a ušetřete na vybavování domácnosti. Poradíme vám, jak zde jednoduše ušetřit a užít si tak nákupy.

V součásné době neevidujeme žádnou nabídku

Obchod s domácími potřebami, elektronikou i kutilstvím Eva.cz je pro vás tím pravým, když potřebujete pořádný výběr všeho možného. Najdete zde vše od drogerie přes kuchyňské roboty až po kancelářské potřeby, od praček po televize. Chcete být v obraze a vědět, co se děje? Prolistujte si aktuální Eva.cz leták a budete mít přehled o aktuálních akcích i novém zboží.

Využijte Eva.cz slevy a ušetřete na vybavování domácnosti. Poradíme vám, jak zde jednoduše ušetřit a užít si tak nákupy.

Ušetřete v obchodě s domácími potřebami Eva.cz

Sháníte elektroniku, hračky pro děti nebo vybavení zahrady? Poohlédněte se na Eva.cz – najdete zde bohatý sortiment všeho, co by vašemu domovu mohlo chybět. Kde se dá v tomto obchodě ušetřit? Poradíme vám, jak vyzrát na Eva.cz slevy!

Vsaďte na Eva.cz výprodeje

Prohrabte se v aktuálním Eva.cz výprodeji. Aktuální nabídku zlevněného zboží najdete v záložce „Výprodej“ v horní části jejich webových stránek. Nabídka zlevněného zboží se průběžně mění, vyplatí se tedy tuto sekci kontrolovat.

Nenechte si utéct zboží v akci

Hned vedle záložky „Výprodej“ na vás čekají i speciální „Akce“ - zde najdete pestrou nabídku akčních produktů. Čekají na vás Eva.cz slevy až 60 %!

Ušetřete na dopravě

Eva.cz dopravu zdarma v tuto chvíli nabízí pouze na vybrané zboží. Na dobírce však vždy ušetříte 20 Kč, pokud zaplatíte dopředu online. Cena přepravného se potom liší v závislosti na váze a rozměrech zásilky a způsobu dopravy. A balíček si můžete vyzvednout i v jejich skladech v Mělníku.

Kupujte rozbalené zboží – ušetřete na krabici

Pokud vám nevadí poškození původního obalu, určitě zavítejte do kategorie „Rozbalené zboží“ - najdete zde produkty, které nikdo nepoužíval, ale například posloužily k nafocení promo fotografií a jako rozbalené jsou tedy neprodejné za původní cenu. Najdete zde i zánovní zboží.

Vsaďte na Eva.cz slevové kupony od nás

V tuto chvíli vám bohužel nemůžeme nabídnout cashback za vaše nákupy. Ale na této stránce a v profilu obchodu najdete vždy aktuální Eva.cz slevové kupony, které jen čekají, až je uplatníte. Stačí je využít!

  • Chcete nakupovat elektroniku a potřeby do domácnosti s cashbackem? Vyzkoušejte Mall.cz.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1865 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo