Obrázek Obrázek

Wellness pobyty

Masáže, sauny, whirlpool a neuvěřitelně pohodlná hotelová postel! Vybírejte z naší nabídky wellness pobytů a relaxujte již při samotném výběru!

Články, které by vás mohly zajímat

Sport, který vám vyplaví adrenalin. Kam za ním?

Sport, který vám vyplaví adrenalin. Kam za ním?

V minulosti lidé vyplavovali adrenalin například pří rytířských soubojích nebo když museli ulovit...
28.9.2019Zobrazit článek
Kde si pořádně užijete poslední dny prázdnin

Kde si pořádně užijete poslední dny prázdnin

Léto opět uteklo jako voda a prázdniny se pomalu blíží ke konci. Ještě stále ale zbývá pár...
23.8.2019Zobrazit článek
Kam na letní dovolenou s dětmi doma v ČR?

Kam na letní dovolenou s dětmi doma v ČR?

Proč jezdit do ciziny, když je hezky i doma! Jak ale vybrat dovolenou, která by se líbila i dětem...
1.8.2019Zobrazit článek
Dovolená Španělsko: ráj pro milovníky památek i nočního…

Dovolená Španělsko: ráj pro milovníky památek i nočního…

Země, která se rozkládá na Iberském poloostrově, má co nabídnout snad každému cestovateli. Lidem,...
18.6.2019Zobrazit článek
Masáže, sauny, whirlpool a neuvěřitelně pohodlná hotelová postel! Vybírejte z naší nabídky wellness pobytů a relaxujte již při samotném výběru!

Co obnáší wellness pobyt

Potřebujete dobít baterky nebo si pár dní jen tak zalenošit? Zapomeňte na stres i problémy v práci a vyrazte na víkendový wellness pobyt.

Wellness pobyty jsou hitem posledních let, není tedy divu, že je nabízejí hotely i lázně. Smyslem wellness je především kontrola stresu a navození psychické pohody. Od klasického léčebného pobytu v lázních se tedy liší tím, že nabízené procedury nemusí mít vědecky prokázaný léčebný efekt, důležité je, aby si při nich člověk odpočinul a cítil se dobře.

Výhodou wellness pobytů je jejich velký výběr a mnohdy také kratší trvání. Pokud nemáte dostatek dovolené, můžete vyrazit třeba jen na prodloužený víkend. V takovém případě si však pobyt rezervujte s dostatečným časovým předstihem. Nabídka je opravdu široká, my vám ale níže poradíme, kde hledat výhodné pobyty pro klidnou relaxaci i aktivní odpočinek.

Vyrážíme na wellness pobyt

Každý z nás potřebuje alespoň jednou ročně vypnout a zrelaxovat tělo i mysl. Odpočiňte si od starostí všedních dní a dopřejte si odpočinek v podobě wellness pobytu. I prodloužený víkend může s vaší psychikou udělat zázraky. Vyrazit můžete třeba s kamarádkou nebo partnerem.

Našemu zdraví a kráse výrazně prospívají pasivní i aktivní činnosti a je tedy na vás, čemu dáváte přednost. Nejčastěji nabízené wellness procedury zahrnují klasické i exotické masáže, finskou saunu a infrasaunu, zábaly či privátní koupele. Mnoho hotelů se nachází uprostřed krásné přírody, která přímo vybízí k procházkám po okolí, na své si tak přijdou i ti, kteří upřednostňují trochu pohybu před pouhou relaxací.

Jak na výběr wellness pobytu

Lidé si v poslední době začínají čím dál více uvědomovat cenu svého zdraví, a proto se wellness pobyty těší velké oblibě. Jak se ale při výběru nespálit?

Wellness pobyt vyberete snadno z pohodlí domova. Doporučujeme využít některý ze slevových portálů, kde zpravidla najdete desítky pobytů na jednom místě a můžete si tu také přečíst doporučení těch, kteří již pobyt absolvovali.

Ať už hledáte romantický pobyt pro dva, aktivní pobyt pro celou rodinu či relaxační pobyt pro seniory, důležité je ujasnit si, zda toužíte po místě odříznutém od lidí, nebo preferuje možnost kulturního vyžití. Při pobytu na odlehlém místě si s partnerem užijete ničím nerušené soukromí, ve městě zase můžete podnikat procházky po památkách.

Ne každý si může dovolit týdenní relax, proto jsou velmi oblíbené víkendové pobyty. Spousta Čechů dnes volí wellness pobyt jako alternativu ke klasické dovolené v zahraničí, vybírat tedy můžete i z delších pobytů. Z široké nabídky wellness pobytů si vybere zkrátka každý.

Tipy na wellness pobyty

I relaxováním se dá šetřit. Pořiďte wellness pobyt výhodně na některém ze slevových portálů. Najdete zde pobyty s výraznými slevami a díky cashbacku získáte část utracených peněz zpět. Ušetříte tak hned dvakrát. Službu cashback podporují portály Hyperslevy, Pepa.cz, Slever, Slevoking, či firma na zážitky Allegria.

Pokud chcete ušetřit ještě víc, vyrazte na wellness pobyt ve všední dny. Hotely bývají během pracovního týdne méně obsazené, některé proto v těchto dnech nabízejí pobyty za výrazně nižší ceny než o víkendech.

Chcete přijít o odměnu až 15 % z každého nákupu na internetu?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.