VelkéSamolepky.cz

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

VelkéSamolepky.cz slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 5 % na vše v obchodě VelkéSamolepky.cz

Platí do 27.10.2021

 
   

Nudí vás jednolitá barva stěn ve vašem obýváku a rádi byste je něčím oživili, ale žádný obraz se vám tam nehodí? Připadáte si v...

O obchodu VelkéSamolepky.cz

Nudí vás jednolitá barva stěn ve vašem obýváku a rádi byste je něčím oživili, ale žádný obraz se vám tam nehodí? Připadáte si v sevření sterilních bílých stěn svého pokoje jako v nemocnici? Popusťte uzdu své fantazii a vyberte si doplněk, který bude vašim zdem slušet, a to na VelkéSamolepky.cz!

Oživte svůj pokoj

Ať už vybavujete dětský pokoj a chcete stěny rozveselit roztomilými zvířátky či prďáckými sporťáky nebo chcete jen jemně a s elegancí dozdobit obývací pokoj jemnou linkou nebo siluetou květiny – na VelkéSamolepky.cz najdete výběr více než třinácti set samolepek různých velikostí, tvarů, barev i typů, takže si můžete pohodlně vybrat tu, která bude vašemu domu slušet nejvíce.

Doprava zdarma na veškerý sortiment

Samolepky jsou přehledně roztříděné do kategorií nebo můžete vyhledávat konkrétně podle toho, jaká se hodí do konkrétní místnosti. VelkéSamolepky.cz na svých stránkách přináší podrobný návod k nalepení vaší nové samolepky, takže si můžete být jistí, že to zvládnete. Na veškerý sortiment můžete využít dopravu zadarmo. Zároveň na svou objednávku nebudete čekat ani o den déle a samolepku obdržíte do 3 dnů od objednání.

Sami si zvolíte barvu vaší samolepky

Jestliže potřebujete poradit, tak stačí napsat a jejich zákaznická podpora se o vás postará. Využít můžete i jednoduché videonávody nebo se můžete nechat inspirovat v jejich magazínu o samolepkách na zeď. Ke každé samolepce je spousta informací, včetně vyčerpávajícího popisu a kvalitní fotografie, takže přesně víte, co kupujete. Samolepku si můžete objednat v různých barevných kombinací a motiv si můžete nechat otočit.

Obchody, kde vás také odměníme

Recenze VelkéSamolepky.cz

5.0

Alena C.

19.08.2017 5.0

Dobrá informovanost o průběhu objednávky, včasné dodání.

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O VelkéSamolepky.cz

Nudí vás jednolitá barva stěn ve vašem obýváku a rádi byste je něčím oživili, ale žádný obraz se vám tam nehodí? Připadáte si v sevření sterilních bílých stěn svého pokoje jako v nemocnici? Popusťte uzdu své fantazii a vyberte si doplněk, který bude vašim zdem slušet, a to na VelkéSamolepky.cz!

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 5 % zpět z ceny nákupu v obchodě VelkéSamolepky.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.