Obchody / Tamda Foods O Tamda Foods - Letáky -

Tamda Foods

O obchodu Tamda Foods

Tamda foods je vhodná pro nákup do maloobchodních i velkoobchodních prodejen. Díky Tamda foods zákaznické kartě získáte na všechny výrobky speciální nižší cenu, než zákazníci bez Tamda foods karty. Tyto zvýhodněné ceny, jsou uvedeny pod běžnou zákaznickou cenou. Kartu lze získat, pouze pokud máte živnostenský list. V současné době má SAPA před 15 000 spokojených zákazníků. Věděli jste, že existuje hra účtenkovka? Jako živnostníci musíte mít doma hromadu účtenek. Zkuste je využít ve hře a soutěžte až o 1 000 000 korun!

Vyzkoušejte Tamda foods sortiment

SAPA nabízí všechny dostupné evropské i asijské konzervované potraviny, mražené produkty, cukrovinky, alkoholické i nealkoholické nápoje, kosmetiku, čisticí prostředky, krmivo pro kočky a psy a další užitečné pomůcky do vaší domácnosti nebo kuchyně. Tamda foods se pyšní přes 40 000 druhů japonských, korejských a vietnamských produktů. V lednu roku 2016 dokonce začala nabízet ovoce a zeleninu. Hledáte další obchody s potravinami ve vašem okolí? Podívejte se na výběr supermarketů, které vám k nákupu nadělí příjemné slevy.

Tamda foods aneb SAPA

Možná jste už o SAPĚ slyšeli, ale zatím jste ji nenavštívili. SAPA v žádném případě není uzavřenou komunitou. K návštěvě vyzývá každého z vás, kteří hledají zajímavé obchodní kontakty, zboží a služby za bezkonkurenční ceny, případně pokud chcete poznat i jiné kulturní a společenské hodnoty. Areál je otevřen i o svátcích a má rozlohu více než 250 000 metrů čtverečních. Mimo obchody zde také najdete školu, školku, jazykové centrum, školu bojových umění, lékaře, budhistický chrám, redakci vietnamských časopisů, pobočky pojišťoven, pobočku DHL, právníky, restaurace a bistra, kulturní sály, řadu vietnamských i českých firem.

Tamda foods otevírací doba

SAPA je v provozu 7 dní v týdnu, včetně státních svátků. Běžná otevírací doba je od 8:00 - 18:00, některé obchody mají otevřeno i do 20:00. Restaurace a casina obvykle zavírají až ve 22:00. Pro spojení z centra prostřednictvím MHD je nejlepší dorazit na stanici metra Kačerov a poté pokračovat autobusem č. 113 na zastávku Sídliště Písnice.


Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť Tesco.sk.

Tipli to międzynarodowy klub rabatowy. W Polsce mamy podobny sklep Makro.pl.

Obchody, kde vás odměníme

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Tamda Foods.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se